Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Сольові

Усього результатів: 284

Ви обрали:

Рідина на сольовому нікотині: у чому її особливість та переваги

Спочатку електронна сигарета, або сучасним словом вейп, була створена як альтернатива звичайній сигареті. Основною перевагою вейпу перед тютюновим димом є незрівнянно мале, а найчастіше відсутня наявність канцерогенів і токсинів, що було неодноразово доведено у різних дослідженнях.

Оскільки вейп, природно постійно удосконалюється, були придумані під системи та бачки з сигаретною затяжкою, які здійснюють свою роботу на малих потужностях, внаслідок цього був придуманий сольовий нікотин, він набагато швидше і краще засвоюється організмом, і його потрібно набагато менше, ніж традиційного нікотину.

Отже, особливість сольового нікотину полягає у швидкому засвоюванні, а перевага в тому, що його потрібно набагато менше. Вам немає необхідності користуватися складним та потужним вейпом, достатньо купити компактну та зручну POD-систему.

РІДИНА НА СОЛЬОВОМУ НІКОТИНІ

Сольовий нікотин, що це

Сольовий нікотин — це нікотин, який за спеціальною технологією видобувається з тютюнового листа, він має значно вищий за рівнем кислотності, якщо його порівнювати зі звичним нікотином (так само він називається лужним або «вільним»), який використовується в традиційних рідинах. Виробництво сольового нікотину потребує особливого багатоетапного виробництва. Так як він є складним з'єднанням, яке містить, додаткові органічні компоненти, що дозволяють до утворення стабільної молекулярної сітки зі зниженим рівнем кислотності. За рахунок стабільної кислотності, наближеної до організму людини, цей нікотин набуває властивостей швидко засвоюватися, до ста разів швидше, порівняно із лужним нікотином, якщо розглядати тимчасову шкалу, то це не більше 8 секунд. Виходячи з описаних властивостей, ми маємо меншу кількість затяжок, а на практиці значно зменшується витрата рідини.

Зміст сол. нікотину в рідині добре допомагає людям, які перейшли з цигарок на вейп, при цьому не відчувати дискомфорту, і не відчувати різниці в нікотиновому насиченні.

pH баланс безпосередньо впливає на засвоюваність сольового нікотину організмом людини, внаслідок цього він викликає менше подразнення, і ми не відчуваємо сильного «тх» тротхіту (удар по горлу), що дозволяє підвищити вміст нікотину в рідині. Як приклад, сольова рідина із вмістом нікотину 50мг відчувається як 24мг лужного, але при цьому сам час для насичення вимагає дуже мало затягувань.

На замітку. Сольовий нікотин схвалений FDA, і дуже довгий час продавався лише на території США, в Україні рідина на сольовому нікотині стала доступною лише наприкінці 2018 року.

СОЛЬОВИЙ НІКОТИН

Плюси рідин на сольовій основі

Якість та чистота продукту – немає присмаків;

Висока засвоюваність – максимально наближена до сигарет, що більш комфортно для колишніх курців;

Мінімальна витрата рідини;

Слабкий удар по горлу (трохіт);

Компактність використовуваного пристрою;

Високий термін зберігання, так як сольовий нікотин окислюється значно слабше звичайного;

Великий вибір різних уподобань.

Смак

Для аналізованої нами рідини потрібна велика концентрація ароматизаторів, так як сольовий нікотин має іншу формулу, так що для самостійного підбору компонентів потрібно перераховувати вміст компонентів.

Рідини може бути не такою яскравою, насиченою на смак, у порівнянні зі звичайною. Але це не має особливого значення, оскільки завдання стоїть у насиченні нікотином, а не у смакових тонкощах.

Але як показує практика, рідини на сольовому нікотині несуттєво відрізняються до смаку порівняно з аналогами на «вільному» нікотині. Це так само можна пов'язати з тим, що м'якість і чистота сольової рідини не дає того присмаку, який дає лужний нікотин.

Попередження

Рідина призначена для POD систем і mtl пристроїв, що не потребують великої потужності. Достатньо 6-7 затяжок. Строго не рекомендується, і НЕ ПІДХОДИТЬ для потужних вейпів , так як можна легко переборщити, навіть від однієї затяжки, дана рідина розрахована тільки на спеціальні картриджі та випарники на високому опорі.

Через складність і технологію виробництва сольового нікотину, дані рідини в порівнянні зі звичайними рідинами, коштують дорожче. У зв'язку з цим остерігайтеся дешевих та сумнівних рідин, ви можете зіпсувати своє враження про рідини в цілому.

За рахунок наявності кислот у сольовій рідині, окислення металевих частин вейпу відбувається швидше, що вимагає частішого догляду за спіралями в самообслуговуваних пристроях, що стосується картриджів під систем, то вони спочатку розраховані на таку роботу та їх ресурс можна порівняти зі звичайними випарниками.

Вплив на організм

Почнемо з некурців, звикання до такого нікотину розвинеться швидше, але загалом схоже на традиційний нікотин. За рахунок швидкого засвоєння доза дофаміну — «гормону задоволення» — буде більшою.

Робимо висновки, підсісти можна так само, як і на тютюнові вироби. Лужний нікотин викликає більш повільне звикання, оскільки він летючий, засвоюється гірше, виходить із організму швидше.

Людський організм унікальний, може сам виробляти необхідну йому кількість нікотину, і якщо він його одержує ззовні, то припиняє його синтез. Ось з цієї причини і виникає залежність від нестачі нікотину.

Для тих же, хто курив чи ширяв традиційні рідини, перехід на рідини на солях не зіграє жодної ролі в плані залежності чи звикання.

Де купити рідини на сольовому нікотині

У нас представлений великий та актуальний вибір рідин на сольовій основі від різних виробників, як американських, європейських, так і українських. Ми пропонуємо тільки високоякісний продукт, якщо ви шукаєте хорошу та якісну рідину, то можете сміливо звертатися до нас.

Для Вашої зручності ми розробили зручний та інтуїтивно зрозумілий фільтр, де ви можете знайти потрібну вам рідину не тільки за виробником, а що є немаловажно, за смаком, який ви віддаєте перевагу. Так ви витратите мінімум часу, з більшою ефективністю.

Ми робимо відправлення по всій території України. Пропонуємо нашу доставку по Києву, та пропонуємо самовивіз із точок наших магазинів.

Чи безпечні солі нікотину?

солі нікотину

Нікотинові солі не нові, але в останні кілька років популярність та використання в індустрії вейпінгу різко зросли. Для більшості вивчення нікотинових солей вперше може викликати багато питань - Чи безпечні солі нікотину? Яка шкода від сольового нікотину? Ті, хто погано знайомий із вейпінгом, можуть особливо заплутатися у величезній кількості нових термінів, з якими вони зіткнулися. Спочатку потрібно з'ясувати, який тип рідини їм подобається, яка концентрація нікотину їм підходить найкраще, і яке співвідношення VG/PG їм подобається використовувати. Потім вони переходять на форум і знайомляться з поняттям «солі нікотину», і їхня подорож для отримання інформації починається заново.

Подивимося правді у вічі, ніхто не хоче шукати потрібну інформацію протягом кількох годин – ми просто хочемо отримати відповіді на наші запитання якнайшвидше! У цьому пості ми розповімо все, що вам потрібно знати про нікотинову сіль і рідину, і допоможемо вам зрозуміти, через що такий галас!

Сольовий нікотин шкода

Безпека вейпінгу загалом завжди була предметом суперечок між лікарями, федеральними організаціями, адвокатами вейпінгу та іншими заінтересованими організаціями. Однак у порівнянні зі звичайними рідинами для електронних сигарет солі нікотину зазвичай вважаються такими ж безпечними.

Хоча самі солі нікотину з безпеки можна порівняти з нікотином у вільному стані, є одна річ, яку слід враховувати. Нікотинові солі не так легко інтегрувати в рідину, як лужний нікотин, тому композицію часто додають бензойну кислоту. У токсикологічних звітах не було виявлено жодної небезпеки щодо вдихання або випаровування бензойної кислоти, але було проведено дуже мало досліджень, пов'язаних із тривалим застосуванням.

Будь то солі нікотину або нікотин у вільній основі, незалежно від того, чи додана бензойна кислота чи ні, стає все більш загальноприйнятим, що вейпінг значно менш небезпечний, ніж куріння. У нещодавній доповіді Національних академій наук інженерії та медицини зроблено висновок про те, що «електронні сигарети зменшує вплив на користувачів численних токсинів та канцерогенів, присутніх у тютюнових сигаретах».

Традиційна рідина для електронних сигарет чи сольова рідина?

Сольова рідина не для всіх, але він пропонує дуже специфічне рішення для вейпінгу, яке може принести користь багатьом вейперам; особливо ті, хто останнім часом колишні курці. Деякі люди люблять використовувати потужні пристрої, що виробляють величезну кількість пар; і для цих вейперів традиційна рідина забезпечує вирішення їх потреб. Однак є люди, які мають лише одну мету - задовольнити свою нікотинову тягу. Це особливо актуально для тих, хто формально курив чи лише перейшов на вейп. Для цих людей нікотинова сіль та рідина забезпечує інші переваги в порівнянні з традиційними рідинами. Нижче наведено порівняльну таблицю даних рідин за наявними потребами, виходячи з якої можна визначити яку рідину вам потрібно вибрати.

Традиційні рідини:

  1. Доступність: сольові рідини менш доступні, оскільки вони є новим продуктом. В результаті в багатьох місцях, де є звичайні рідини, ще немає сольової; а якщо є в обмеженій кількості.
  2. Величезний вибір смаків: сьогодні на ринку представлені тисячі та тисячі ароматизаторів для рідини, але оскільки солі нікотину менш популярні, їх смакові можливості обмежені.
  3. Сумісність із пристроєм: традиційні електронні рідини зазвичай підходять для використання у будь-якому пристрої. З іншого боку, сольова рідина на основі солі призначена для використання з пристроями з низькою споживаною потужністю; ця рідина не підходить для використання на пристрої з високою потужністю.
  4. Менше нікотину: для деяких вейперів найбільшою перевагою традиційних електронних рідин є те, що в них менше нікотину. Наприклад, людям, які хочуть скоротити споживання нікотину, не цікавитимуться високі рівні нікотину, які пропонуються в сольових рідинах.

Сольові рідини:

  1. Якщо вашою метою стоїть швидке вгамування нікотинового голоду. Люди, які переходять від куріння до вейпінгу, часто знаходять, що більш високий рівень вмісту нікотину в сольовій рідині є більш задовільним, ніж на лужному нікотині.
  2. Згладжений удар по горлу: рідина з сольовим нікотином, набагато м'якшим, ніж на лужному. Високі рівні нікотину у традиційних рідин часто призводять до надмірної та неприємної різкості, яка може зіпсувати уявлення про вейпінг.
  3. Більше аромату: оскільки сольовий нікотин має складнішу формулу, ароматизаторів потрібно значно більше, що позитивно впливає на смакопередачу.
  4. Потрібна менша кількість рідини: сольові рідини призначені для використання в пристроях з низькою споживаною потужністю. Через їхню біохімію ці солі мають тенденцію залишати вейперів більш задоволеними і на більш тривалий період. Ті, хто використовує сольові рідини, мають тенденцію менше вейпити, і в результаті економлять гроші.

top5

Сольові рідини все ще набирають обертів, і багато виробників рідин все ще працюють над випуском флагманських солей нікотину. Тим не менш, на ринку вже є безліч чудових смачних рідин на сольовій основі. Ось п'ять наших улюблених брендів!

3Ger Salt - сольові рідини, що найбільше продаються в нашому вейп-магазині, від відомого американського бренду, в лінійці присутні 20 смаків.

Dollar Salt – ще одна суперпопулярна сольова рідина від польського виробника, представлена ​​у нашому магазині. Тут є 5 різних смаків: льодяники, мікс полуниці, чай, алое, лісові ягоди. Смачна рідина.

Salt Jar - Для тих, хто любить смак тютюну, ви просто повинні їх скуштувати, тут представлено чотири тютюнові смаки, в лінійці також є і фруктові, на окрему увагу заслуговує Pineapple submarin - смак лісової кисло-солодкої суниці з апетитним ананасовим післясмаком. Виробляється у штатах.

Fancy Monster Salt – український виробник, який став автором 18-ти популярних, дивовижних ароматів сольових рідин, що запам'ятовуються, з насиченим смаком. Досить широкий спектр вибору рівня нікотину 25, 50 та 65 мг.

Troublemaker Salt - на нашу думку лідер серед українських виробників, представив свою популярну ненабридливу лінійку в сольовій варіації.