(050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Зверніть увагу! Нам потрібен законопроект про електронні сигарети, як самостійний продукт, не пов’язаний із тютюновими виробами.

Доброго дня, дорогі користувачі нашого сайту. Будь ласка, зверніть увагу! За останні місяці на електронні сигарети були дуже потужні та необґрунтовані напади, які ви зустрічали в змі та соц. мережах.

Також в Міністерстві Охорони Здоров’я, влітку 2019 року проводились громадські обговорення проекту закону, згідно з яким, серед іншого, пропонують прирівняти електронні сигарети та «вейпи» до тютюнових виробів, із відповідним накладенням на електронні системи доставки нікотину (електронні сигарети та «вейпи») усіх заборон та обмежень що стосуються тютюнових виробів.

Розвиток нашого суспільства, останнім часом, йде лише шляхом введення нових заборон і обмежень. У цей раз справа стосується законопроекту про прирівнювання «вейпів» і електронних сигарет до звичайних сигарет. Це означає, що всіх людей, хто перейшов на альтернативне споживання нікотину, торкнуться всі обмеження, що і звичайних курців.
Таке прирівнювання порушуватиме права людей, які відмовились від паління традиційних сигарет, обмежить і без того обмежений доступ до пристроїв електронної доставки нікотину та рідин для них, при тому, що доступ до традиційних сигарет є практично необмеженим, та тютюнові вироби знаходяться на кожному кроці, в кожному МАФі та магазині.
Це, в свою чергу, призведе до того, що люди які відмовились від тютюну, з метою уникнути споживання канцерогенних смол та вирішили перейти на альтернативний спосіб споживання нікотину, з великою імовірністю будуть повертатись до традиційного паління тютюнових виробів!

Тому просимо вас проголосувати за петицію  №22/072970-еп

Ініціювати розробку окремого законопроекту, яким буде врегульовано обіг та вживання електронних систем доставки нікотину, як самостійного продукту, не пов’язаного із тютюновими виробами.

Якщо, ви незареєстровані на сайті «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ», не хвилюйтесь, реєстрація  у вас займе всього дві хвилини. Не будьте байдужими.

15