Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Аксесуари та комплектуючі

Усього результатів: 636

Ви обрали:

У цьому розділі ми підібрали для вас все необхідне для вейпу.

Потрібен новий випарник , у нас можна купити як поштучно, так і стандартним комплектом, всіх доступних та актуальних виробників.

випарник

Також у нас великий асортимент картриджів для вейпу для різних підсистем, як багаторазових, так і одноразових, заправлених готовою рідиною, з різною міцністю.

На замітку. На нашому сайті є унікальний сервіс, підбір випарників та картриджів для вашого вейпу! Розташовується він у вкладці «Сервіси» у верхньому правому кутку. Зайшовши в цей розділ, у пошуковому рядку ви пишите назву вашого пода або електронної сигарети, так само можна ввести назву бачка і наш сервіс видасть всі можливі варіанти, включаючи інших спільних виробників. Сервіс дуже зручний, він значно заощадить час пошуку потрібного нагрівального елемента.

Якщо ви втратили свій дріп тип , не біда, ми маємо будь-яких розмірів: 510,810, орингові або без них. У нас можна вибрати дриптипи делеринові, зі спеціальної смоли та різного забарвлення та форми.

У нас можна вибрати оригінальні батареї з високою струмовіддачею, будь-яких доступних виробників, які підходять для будь-якого вейпу. Акуммулятор відіграє важливу роль в електронній сигареті, але він також має властивість з часом при зарядці через девайс розкалібруватися, для цього ми спеціально підготували приємний асортимент зарядних пристроїв, будь-якого формату, від дорогих з мультифункціональним дисплеєм, так і простих, але легко справляються з поставленими завданнями.

акумулятори для вейпу

Якщо ви шукаєте сумку, або чохол для зручного транспортування електронної сигарети? Ласкаво просимо до нас, тут ви можете вибрати потрібний чохол для вашого вейпу.

Треснуло скло на вейпі, розбилася колба, у нас гідний вибір оригінального скла, під будь-який актуальний вейп. Для того, щоб захистити скло вашого вейпу від неприємних тріщин, рекомендуємо одягати на нього вейбенд, це спеціальна силіконова гумка, яка захищає скло від падінь.

скло для вейпу

У нас представлений гарний вибір койлів для бачків та дріпок. Койл можна вибрати як заводського, так і ручного намотування, з різним опором, формою, смакопередачею, матеріалом виготовлення, для великої кількості пари, або відмінної смакопередачі, ми не забули і про MTL койли. Для хороших койлів потрібна спеціальна вата. Від якості вати так само залежить пароутворення та смакопередача, вата має бути очищена за спеціальною методикою, з правильною структурою волокна, звертайтеся, у нас вона є достатньо. Куди ж без спеціальних інструментів для вейпу, адже для того щоб встановити койл, потрібна спеціальна викрутка, зручні кусачки, гострі і маленькі ножички, у нас всі ці інструменти є в наборах і окремо, від лідерів вейпіндусрії. Якщо ви не знаєте, як правильно встановити койли, звертайтеся до нас, ми завжди допоможемо в даному питанні, а якщо ви не хочете з тих чи інших причин витрачати на це свій час, наші хлопці зроблять все за вас.

койл для вейпу