Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Бокс моди

Усього результатів: 82

Ви обрали:
Бокс мод для електронних сигарет

Купити бокс мод у Києві

Батарейний мод - це пристрій, що регулює подачу струму на персональний випарник (personal vaporizer).

Самі моди можна розділити на мехмоди та боксмоди.

Мехмод це тип павер-девайсу, як правило, має зовнішній вигляд довгастої трубки зі знімним акумулятором. Мехмоди – прості та надійні. Якщо треба мати щось надійне, наприклад, для похідних умов, риболовля, мехмод – це в крапку! Він залізний, без електроніки, а отже ламатися в принципі нема чого. Мінус мехмоду - це відсутність хоч найменшої електроніки, тут я натякаю на відсутність захисту від перерозряду батареї в цілому. Якісних акумуляторів із захистом майже немає, а хороший дорогий акумулятор без захисту в мехмоді загробити це простіше простого. Висновок Мехмод це красиво, стильно, це еталон вайпера, в принципі і все.

Box Mod це тип павер-девайсу має акумулятор і плату управління, яка регулює подачу напруги на персональний випарник, що використовується «personal vaporizer». Боксмоди на вигляд густо різноманітні, але основна їх відмінність між собою полягає в самій платі.

Що стосується зручності використання батарейних модів, на твердження, що великогабаритними пристроями користуватися зручніше - не правда, не зручніше, навіть за визначенням.

Ціни на бокс моди в Sigaretka. Знайди дешевше!

Якщо вам потрібно купити бокс мод для сигарети, ціна якого буде невелика, то ви зайшли за адресою. У нас у Sigaretka ви можете придбати оригінальні боксмоди за вартістю, яка значно нижча від ринкової.

«Сигара – це смачно, крутіше, стильніше і взагалі шиком пахне. Але користуватися зручніше саме цигаркою».

Доставка

Ми виготовляємо доставку боксмодів по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливий самовивіз боксмоду в Києві – метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

Безкоштовна доставка електронного boxmod по Києву від 500 грн. Для українців - доставка бокс мода здійснюється Новою Поштою.