Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Пропіленгліколь

Усього результатів: 3

Ви обрали:
  Пропіленгліколь для електронних сигарет

  Пропіленгліколь – це густа, безбарвна рідина, яка не має запаху. На сьогоднішній день він є базовим компонентом, який входить до складу рідини для заправки електронних сигарет, і займає практично половину всього обсягу. Ця речовина абсолютно нешкідлива. Купити пропіленгліколь для сигарети можна у профільних магазинах України. Від кількості цього компонента в рідині залежить міцність сигарети, так званий, трохи. Але варто пам'ятати, що більше пропіленгліколю в електронних сигаретах, тим менше диму ви отримуєте на виході. Класична рідина для заправки електронних сигарет має стандартний склад:

  • Пропіленгліколь 60%
  • Гліцерин 30%
  • Дистильована вода 10%

  Пропіленгліколь потрібен вам

  Вайпери зі стажем вважають за краще самостійно готувати цей склад, і в цьому немає нічого складного. Достатньо знати, де купити пропіленгліколь для електронних сигарет, та придбати лише кілька додаткових компонентів:

  • гліцерин;
  • Ароматизатор , який вам до смаку;
  • Пропіленгліколь;
  • Нікотин, за потреби.

  Пропіленгліколь для електронних сигарет купити рекомендують навіть фахівці, адже він дуже щадним чином впливає на атомайзер пристрою. Отже, використовувати його можна регулярно, і не боятися, що електронна сигарета вийде з ладу.

  Купити гліцерин, пропіленгліколь для електронних сигарет

  Як бачимо, пропіленгліколь для електронних сигарет є дуже затребуваним продуктом для сучасних вайперів. Всі вони задаються одним питанням, де можна купити пропіленгліколь для електронної сигарети? Відповідь очевидна, це можна зробити у нашому інтернет-магазині. Широкий асортимент пропіленгліколю для сигарет представлений у каталозі. Кваліфіковані менеджери проконсультують вас і допоможуть підібрати товар. А служба доставки надішле замовлення до будь-якого міста України. Пропіленгліколь купити для електронних сигарет у нас можна за прийнятною ціною. Вейпер новачок і парильник зі стажем знайдуть собі підходящий варіант.