Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Баки

Усього результатів: 129

Ви обрали:

Атомайзери для електронних сигарет

Бачок, по суті, є складовою електронної сигарети, і є її верхнім елементом. Умовно, бачки для вейпу можна поділити на дві категорії. Перша це бачки на випарниках, друга категорія, це баки, що обслуговуються, так само їх називають RTA баки - модернізований атомайзер з бачком. Як правило, відрізняються баки між собою місткістю, здатністю правильно передавати смак використовуваної рідини, ще атомайзери відрізняються діаметром, можна купити бак для вейпу 22мм в діаметрі, а також можна вибрати бак по потрібному вам діаметру за допомогою наших фільтрів, та й природно виробником.

Атомайзер на випарниках

Якщо Ви новачок, і тільки починаєте вникати у вейпінг, а можливо, Ви не хочете витрачати свій час на встановлення койлів і укладання вати, ми пропонуємо Вам купити бак для вейпу. З сучасним вейпом, такі бачки мають зручну в експлуатації конструкцію, вам потрібно лише будить у міру виходу з ладу змінювати змінний випарник. Випарники в таких бачках замінюються досить швидко, єдина затримка тут виражатиметься в попередньому змочуванні рідиною самого випарника, ця процедура потрібна для запобігання швидкому виходу з ладу останнього. У нашому вейп-магазині Sigaretka Ви знайдете широкий асортимент таких атомайзерів.

Бак для вейпу

Технологія виробництва змінних випарників зайшла досить далеко, на відміну від старих версій, нові випарники чудово справляються з високою продуктивністю та чудовою смакопередачею. Як правило, на будь-який атомайзер, його виробник пропонує значну кількість різних модифікацій випарників, які виражаються в матеріалі, це може бути сітка або спіралі, різний опір, що дозволяє використовувати бачок на різних потужностях. Тут Ви вибираєте випарник, виключно під ваші потреби, чи ви хочете більше смаку, чи велика кількість пари. Саме на нашому сайті ми розробили спеціальний сервіс для «Підбору випарника». Перейшовши за посиланням у пошуковому вікні, вводите модель вашого бака, а сервіс відразу видасть вам випарники, що підходять під нього.

Баки, що обслуговуються

Якщо Ви зацікавлені в покупці атомайзера для вейпа, що обслуговується, ви можете купити його в Києві за гарною ціною. Наш вейп магазин пропонує великий вибір таких баків від провідних брендів у даній категорії. Перевагою таких баків є підвищена смакопередача, за рахунок більшого простору, і приємна можливість самостійного обслуговування, тут відкривається велика ніша для вашої творчості, ви самі вибираєте койли і вату, що підходять вам. І на здачу ви отримуєте суттєву економію в грошах, тому що вам не потрібно купувати випарники.

Схема бака, що обслуговується.

Обслуговуваний атомайзер також можна розділити на дві категорії, це бачки з вільною затяжкою DTL, і бачки з тугою «сигаретної затяжкою» MTL. Оскільки останні працюють на малих потужностях, у них можна використовувати сольову рідину.

Ми пропонуємо Вам перейти до вибору моделі, що сподобалася, але відразу підкреслимо, бак, що обслуговується, - це дійсно цікаво. Ви завжди експериментуєте зі смаком та об'ємом пари. Вам буде достатньо один раз купити такий бачок, виходячи зі своїх потреб, придбати койли, вату та інструменти, про додаткові вкладення в процесі експлуатації можна забути.

Вигода від бака:

  • Перше, і найголовніше, ви навчитеся правильному ширянню, за умови, якщо будете суворо дотримуватися наших рекомендацій;
  • У вас з'явиться велике місце для особистої творчості, де ви зможете самостійно керувати такими параметрами як смак і кількість пари;
  • Якщо Ви придбаєте, бак із сигаретною затяжкою, ви суттєво заощадите, не купуючи POD систему та наступні картриджі до неї, а також ви суттєво підвищите смаковий діапазон на відміну від підсистеми.
  • Вейп буде коштувати недорого;
  • У нас представлені лише оригінальні вейпи, що може підтвердити спеціальний код на упаковці;
  • Обслуговує атомайзер для електронних сигарет, це довгострокове вкладення, такі баки служать довго.
  • Коли ви переходите на вейп, то це зазвичай переходить у хобі, що в свою чергу змушує відмовитися від шкідливої звички.

Де придбати бак для вейпу?

У нашому вейп магазині ми завжди допоможемо з вибором такого девайсу. Ви можете звернутися прямо на сайті в чат до наших професійних вейп консультантів, які допоможуть підібрати потрібний бак, або Ви завжди можете отримати консультацію по телефону. Навіть користувачам з великим стажем вейпінгу, потрібна грамотна допомога при виборі девайсу, так як вейп індустрія постійно розвивається, а подібні девайси постійно удосконалюються, тому ми завжди раді Вам допомогти.

Замовити оригінальний бак для вейпу можна у нас, ви завжди можете його забрати у зручний для вас час з наших роздрібних точок, або оформити доставку нашим кур'єром. Також ми робимо доставку по всій Україні через компанію «Нова Пошта».