Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Рідини для вейпу

  Усього результатів: 336

  Ви обрали:

  Рідина для цигарок

  Електронні сигарети є чудовим способом остаточно відмовитися від шкідливої звички або перейти на новий режим куріння з мінімальним вмістом нікотину. Тому якщо ви є початківцем або досвідченим шанувальником ширяння, то без спеціальної рідини вам просто не обійтися. Як правильно вибрати де купити рідину для електронних сигарет? - Про це і вестиметься у цій статті.

  Як правильно вибрати та купити рідину для заправки сигарет

  Щоб раціонально підібрати рідину для Е сигарет, спочатку рекомендується дізнатися про їх складову основу. Для створення продукту більшість виробників використовують такі речовини:

  • гліцерин;

  • ароматизатори (тютюну, фруктів тощо);

  • пропіленгліколь;

  • нікотиновий склад.

  У свою чергу пропорції основних складових інгредієнтів також можуть бути різними, найпопулярнішими є:

  • Класична рідина для електронних сигарет: ціна такого складу найдоступніша, її основа — 3-4 частини гліцерину і 5-6 пропіленгліколю, завдяки чому смак м'який, що вдихається, надає мінімальний «удар» по горлу.

  • Velvet Cloud: містить меншу кількість пропіленгліколю у складі, що ідеально підходить для парильників з непереносимістю цієї речовини. У процесі «куріння» виділяється багато пари, м'який смак, практично невідчутний.

  • Ice Blade: складається з води (дистильованої) та пропіленгліколю, такі рідини є найрізкішими та найважчими для горла, підходять для досвідчених курців, які бажають мінімізувати кількість звичайних цигарок.

  Окрім смакових якостей, рідина для заправки електронних сигарет має різну міцність, про що повідомляється на упаковці.

  Розраховуємо міцність рідини

  На перший погляд здається, що вибрати та купити рідину для електронних сигарет в Україні просто — сучасний ринок досить різноманітний. Однак, на практиці користувач стикається з постійною відсутністю насичення під час ширяння (на відміну від звичайних цигарок) або навпаки, помилково підбираючи склади з перенасиченим вмістом нікотину.

  Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати такі показники:

  • щоденна частота куріння;

  • напруга акумулятора, що впливає на силу затягування і подачі пари.

  Дізнайтеся міцність звичайних сигарет, що використовуються у повсякденності. Зверніть увагу на кількість нікотину в улюбленій тютюновій марці. Помножте отриманий показник на кількість сигарет, що викурюються – це дозволить дізнатися, яка кількість нікотинових випарів щодня надходить у ваш організм. Якщо в одній сигареті міститься 0,6 мг, а в день ви викурює близько 20 штук, тоді добове надходження нікотину становить 12 мг. На підставі таких даних можна вибрати рідину для електронних сигарет недорого і швидко.

  Рідина для електронних сигарет: інтернет-магазин на sigaretka.in.ua

  Замовити рідину для електронних цигарок в Україні пропонується у нашому інтернет-магазині. Щоб полегшити процес вибору, ми створили зручний та простий каталог, який дозволяє швидко вибрати недорогі рідини для електронних сигарет за такими показниками:

  • Бренд. Більше 20 виробників пропонують скуштувати найкращі рідини для сигарет, серед них такі марки як: All Saints, American e liquid, Boneshaker, Clown та багато інших.

  • Смак. До вашої уваги пропонується купити рідину для вейпу смаку тютюну, десерту, фруктів, в наявності тонізуючі склади.

  • Об `єм. Продукція представлена обсягами від 10 до 120 мл.

  Також ми пропонуємо рідину для електронних сигарет у Києві, Харкові, Херсоні та інших містах України. Оперативна доставка дозволить вам швидко отримати покупку та насолоджуватися вишуканими уподобаннями практично без шкоди для власного здоров'я.