Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Електронні сигарети JUUL (Джул)

Усього результатів: 4

Ви обрали:

  Електронні сигарети JUUL – новий формат вейпу, який набирає заслуженої популярності, насамперед серед молоді. Це найуспішніший аналог тютюнових виробів, що займає лідируючу позицію у парників і курців завдяки можливості застосовувати альтернативний спосіб куріння практично без шкоди здоров'ю.

  Що таке JUUL (ДЖУЛ)

  Електронна сигарета Джул є інтуїтивно зрозумілим пристроєм з вбудованим датчиком відображення заряду, заснованого на сенсорній технології і спрацьовує від першої ж затяжки. Відсутність кнопок та інтуїтивно проста система управління робить продукцію Джул найвідомішою на ринку вейпінгу. Достатньо просто вставити новий картридж без необхідності міняти спіралі та вату та користуватися зручним пристроєм у будь-який зручний для вас час.

  Починаючи з 2015 року електронні сигарети марки JUUL, інакше звані Juuling, є найуспішнішим аналогом звичайних сигарет. Марка популярна у США, Європі, а тепер і в Україні. Інноваційна POD система на основі рідини на сольовому нікотині відкриває цілу нішу електронних цигарок нового покоління.

  Переваги Джул

  Вейп Джул виглядає витонченим, не перевищуючи флешку для комп'ютера, його легко приховати від сторонніх очей у кишені. Компактні розміри не асоціюються із призначенням пристроїв, що робить їх поширеними у молоді. Джул легко підключається до USB-роз'єму з метою заряджання, надійність фіксації забезпечують магніти.

  Принцип роботи Джул

  Картриджі (поди) для Джул нагріваються за допомогою вбудованого акумулятора. Цигарки працюють на рідині, до якої входить сольовий нікотин, гліцерин, ароматизатори. В результаті утворюється пара, яку потрібно вдихати. Для активізації процесу виконуйте таку послідовність дій:

  1. Дістаньте пристрій із коробки.
  2. Перевірте, наскільки заряджена сигарета, для цього легко натисніть 2 рази на корпус. Якщо індикатор Джул червоний, зарядка слабка, жовтий показує середній заряд, а зелений сигналізує про те, що акумулятор повністю заряджений. Якщо пристрій розряджено, підключіть JUUL до зарядки через USB порт, для заповнення акумулятора потрібно близько 1 години.
  3. Вставте картридж (juul pods) за допомогою легкого натискання.
  4. Зробіть першу затяжку, і насолоджуйтесь ширянням з Джул.

  Картриджі для JUUL

  Наявність багатьох смаків Джул дозволяє вибрати серед ароматів той, який вам подобається найбільше. Можна вибрати класичний тютюн чи оригінальні смаки манго, м'яти, огірка чи фруктовий мікс. Усі стики варіюються за рівнем наповнення нікотином від 3 до 5 відсотків.

  Цікаво! На території США наразі заборонено використання пристроїв для куріння, що містять фруктові та кремові добавки, через велику привабливість цих ароматів для неповнолітніх.

  Концентрований вміст нікотину в Джулі робить їх відмінним аналогом справжньому тютюну та іншим електронним пристроям для куріння. Сольовий нікотин легко сприймається організмом, створює реальні відчуття куріння і небезпечний щодо шкоди горлу. При цьому пара повністю відповідає тому, що ви отримуєте при звичайному курінні.

  Де придбати Джул

  Пропонуємо купити оригінальні JUUL, у тому числі Starter Kit за привабливою ціною у нашому інтернет-магазині з доставкою у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших містах України. На ваш вибір справжній смак сольового нікотину з різноманітними ароматами. Різноманітність асортименту продукції та великий вибір картриджів із наклейками на джул дозволяє зробити правильний вибір на користь практично безпечного для здоров'я електронного пристрою.

  Замовляючи будь-який смак Джул на нашому сайті, ви можете забрати його в пункті доставки або замовити швидку доставку за вказаною вами адресою. Ви можете придбати зарядку або картридж для максимального комфорту вейпінгу. Численні позитивні відгуки наших постійних клієнтів показують популярність смачних та якісних подів для електронних сигарет від JUUL.