Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Койли

Усього результатів: 17

Ви обрали:

  Койли це один із головних елементів електронної сигарети. Цей елемент виготовляється з одного або декількох дротів, що нагріваються, при подачі струму на спіралі, вони нагріваються і починають випаровувати рідину з гніт, який знаходиться в спіралі. У нашому випадку роль ґнота грає спеціальна вата. Койли використовуються в атомайзерах, дріпках і баках, що обслуговуються.

  Як правильно підібрати койли.

  На ринку представлений величезний асортимент готових спіралей, всі вони відрізняються якістю матеріалу, плетінням та комбінацією різних типів та розмірів дроту. Головне звертати увагу на матеріал, з якого роблять койли, це має бути KANTHAL A1, Nichrome 80, Нікель Ni200, нержавіюча харчова сталь 316 та KANTHAL A1.

  А тепер давайте розглянемо особливості кожного матеріалу.

  KANTHAL A1 це класичний матеріал у койлах, має високий рівень пластичності, за рахунок чого його легко використовувати в спіралях, не піддається корозії, температура плавлення 1300 °C за рахунок цього його легко чистити та неодноразово використовувати. Койли з кантала маю середній рівень передачі смаку, але за рахунок практичності у використанні багато людей віддають перевагу йому. Койли з канталу працюють виключно на варіваті, не підтримують функцію термоконтролю.

  Nichrome - має не такі пластичні властивості як кантал, але, як і раніше, має хорошу можливість очищення. Мають відмінну смакопередачу. Їх мінусом можна вважати відносно невеликий термін служби порівняно з койлами, виготовленими з кантала. Не підтримують термоконтроль.

  Койли з нікелю Ni200 або харчової нержавіючої сталі SS316 мають одну особливість, яка виходить з властивості самого матеріалу, при нагріванні, даний матеріал змінює свій вихідний опір. За рахунок цього спіралі можна використовувати на боксмоди з термоконтролем.

  Якщо Вам потрібна наша допомога при виборі готової спіралі, звертайтеся до наших експертів як по телефону, так і в онлайн-чат. Ми завжди допоможемо Вам. У нашому магазині допоможуть підібрати та вибрати койл.