Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Вапорайзери

Усього результатів: 5

Ви обрали:

  Як вибрати вапорайзер

  1 вейпи за своє існування здобули приголомшливу популярність. На сьогоднішній день можна зіткнутися з вейпером різної статі та віку. І всі вони мають свій образ ширяння. Вибір нинішніх вайп шопів власне сприяє цьому. Люди діляться на 2 типи одні воліють атомайзери з рідина, другий же тип людей воліє вапорайзер для куріння тютюну.

  2 Деякі помилки думаю що принцип роботи вапорайзера аналогічний звичній нам сигареті.

  Але процесу горіння та тління всередині нього не відбувається. А саме у зв'язку з цим такий тип куріння не такий небезпечний як відомий нам "класичний"

  Вапорайзер і як він працює

  Девайс оснащений спеціальною камерою, призначеною для закладення тютюну та інших домішок. Нагрівальний елемент розташований так, щоб перебувати в контакті з наповнювачем.

  Завдяки цій особливості забезпечується потрапляння гарячого повітря в скло.

  Вапорайзери представлені у різних конструкціях

  1. Кальянна
  2. Кругла
  3. Трубка Люлька
  4. Циліндричну

  Циліндрична версія зручніша і компактніша за інші версії. Конструктивно вона дуже схожа на атомайзери.

  Робилося з метою зберегти здоров'я курця від канцеронних речовин.

  У результаті вони досягли більшого результату. Використовуючи вапорайзер ви споживатимете менше тютюну і вам вдасться заощадити близько 60%, а така економія буде до душі кожному.

  Спочатку вапорайзер створювали, щоб допомогти курцям кинути палити надійно і комфортно.

  Доведено, що ширяння набагато м'якше куріння. Число діючих речовин у парі 89%-94%, а в димі сигарети близько 10%. Щоб отримати свою дозу нікотину, знадобиться менше затяжок.

  Головна фішка вапорайзера - наявність водного бар'єру. Водяний бар'єр це своєрідний фільтр який позбавляє пару, яку ви вдихаєте від шкідливих речовин за типом смол і тд.

  Вапорайзери

  Існує кілька видів нагрівачів

  1. Кондукційний - прямий контакт речовин з нагрівачем внаслідок чого спалахує і задимляється. Вапорайзери вважаються універсальними, використовується як звичайна сигарета або випарник. Можна встановити фільтр, який не допускатиме займання.

  2. Конвекційні виробляє лише пар за рахунок своєї температури. Тютюн нагрівається до потрібної температури завдяки обдуву з гарячим повітрям. У цьому випадку термоелементу та тютюну стикатися не потрібно. Тому що кожній сировині потрібен різний ступінь нагріву, у вапорайзері пересудить терморегулятор.

  3. Променевий на даний момент цей вапорайзер рідкісний. Нагрів тютюну в ньому відбувається через скляну посудину в якій проходять лазерні промені завдяки чому відбувається рівномірний розігрів. І ціна на нього досить висока і ця модель потребує догляду

  Вапорайзер можна заправити тютюном і будь-якими іншими сухими сумішами але поки немає моделі яка буде працювати і з сипучими сумішами і рідкою заправкою, через це потрібно буде або купувати один вапорайзер і класичний вейп або задовольняються одним з цих трьох прекрасних вапорайзерів.