Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Pod системи

Усього результатів: 173

Ви обрали:

Що таке система POD?

Що таке підсистема вейп – це змінена в розмірах електронна сигарета, яка має компактні розміри, сигаретну затяжку, так само її називають MTL. Але в залежності від використовуваного картриджа є можливість вибору вільної затяжки.

POD зараз зайняв середину ринку електронних сигарет. Він є такою категорією, яка відрізняється від великих вейпів з великим функціоналом і продуктивністю, своїми компактними розмірами, але включає їх досягнення в плані продуктивності, тут ми виділяємо два вектори, продуктивність в плані пароутворення і здатності смакопередачі.

Так чому середина ринку, якщо ми торкнулися тільки вейп, який ми знаємо, щоб відповісти на це питання потрібно заглянути в історію розвитку ринку. На зорі своєї появи, всі електронні сигарети, були дуже маленькими, з дуже невеликим функціоналом, і по суті не мали високої продуктивності, всі вони мали сигаретну затяжку. Головним завданням виробників було покращити продуктивність електронної сигарети, ніж вони й взялися. Але оскільки вейп це серйозна альтернатива куріння, а форму сигарети всі знають, ідея цієї альтернативи почала потихеньку відходити убік – це модно, смачно, цікаво. Відповідно POD покликаний вирішити цю проблему, якраз ця система і поєднує ці дві гілки розвитку, як з технічного боку, так і з моральної.

pod система

Купити POD Системи для вейпу у Києві

Однією з цікавих відмінностей між електронною сигаретою підсистемою є те, що остання працює на змінних картриджах, які працюють як за таким же принципом як традиційний вейп.

Ще однією перевагою подів є ціна. Вони коштують значно дешевше електронних сигарет, але мають ту ж функцію, альтернатива куріння.

Як вибрати POD Систему

Перше, підсистеми умовно можна поділити на два типи з картриджем, що перезаправляється, і одноразовим. З одноразовим картриджем можна виділити таку систему як Juul, він працює від картриджа, який вже містить рідину, коли рідина закінчиться, картридж викидається і замінюється на новий. З багаторазовим картриджем простіше, коли у вас закінчується рідина, ви просто її доливаєте, прапори картриджа відбувається корда він виходить з ладу. Приклад такого вейпу є Suorin Air.

Друге, POD системи бувають із системою роботи від затягування та системою роботи від кнопки. У першому випадку підсистема починає безпосередньо виробляти пар під час затягування, приклад тому Smok Novo 2. Або ж, робота системи здійснюється тільки від натискання кнопки старт, приклад той самий Smok, але іншої моделі Nord kit.

Третє, вейп відрізняється типами затяжок. Залежно від використання типу картриджа, ви може вибрати його з маленьким опором, як правило, це близько 0,6 ом, тут вільна затяжка. Якщо вибрати картридж з більш високим опором, більше одного ома, затягування будить сигаретною. Також хочемо поінформувати, в картриджах як випарний елемент може використовуватися як звичайні спіралі, так і спеціальна сітка. Картриджі на сітці зазвичай високопродуктивні.

Четверте, так само існують під системи, в яких замінюється не картридж, а випарник у картриджі, хоча сам картридж є теж змінним. У такому компонуванні є більше місця для інновацій. Якщо є випарник, то є випарник, що обслуговується, так звана RBA база. У такому випадку ви можете самостійно встановлювати будь-який MTL койл. Це зручно тим, що ви налаштовуєте підсистему виключно під свої потреби. Приклад Smoant Pasito RBA.

П'яте, існують поди з розширеними можливостями, так звані POD MO, вони зберегли свою компактність, зате мають додаткові функції, такі як, можливість регулювати потужність, що подається на випарник, дисплей на якому можна стежити за роботою і станом мода. Приклад VOOPOO VINCI.

Переваги POD систем

Найголовнішою перевагою вепа цієї категорії є його розміри, компактність та простата у використанні. Компактний вейп завжди зручний, легко носити з собою в кишені, і він не приносить почуття дискомфорту. При падінні він більше захищений, тому що він важить менше і отримує мінімальні дефекти.

Оскільки ринок гнучкий, під систем була випущена спеціальна категорія рідин з високим вмістом нікотину, а якщо бути точним, то це рідини на сольовому нікотині. Зазвичай, градація нікотину тут 25, 35 і 50 мг. Пов'язано це з тим, що під система має меншу потужність, для цього збільшили вміст нікотину, щоб ви могли задовольнити свою потребу в насиченні нікотином. Рідина, яка виготовлена на сольовому нікотині, дозволяє швидше засвоїти нікотин організмом, тим швидше вгамовує нікотиновий голод і скорочує процес вейпу.

Оскільки технології не стоять на міситі, то на сучасних під системах можна використовувати традиційну рідину. Вона може бути з будь-яким співвідношенням PG та VG. Єдиним моментом, потрібно уважно дивитися на характеристики картриджа, який ви використовуєте, як правило, він повинен бути з низьким опором і використанням у своїй конструкції сітки.

Хочемо підкреслити такий плюс підсистеми, як швидка зарядка, за рахунок невеликого об'єму акумулятора. Так АКБ має невелику ємність, але й сам процес зарядки тут невеликий. Якщо ви використовуєте картридж з невеликим опором, то і працездатність пода збільшується.

Недоліки POD систем

Хочемо відзначити спірне питання, це не така яскрава смакопередача як у традиційного вейпу, хоча поди на випарниках, що обговорюються, можуть з цим посперечатися, тут справа суто смаку.

Ще одним недоліком можна виділити маленьку автономність АКБ, але є поди із замінюваною АКБ, але в суті це не вирішує проблеми, загалом.

Занадто маленькі розміри не завжди добре, POD можна легко втратити.

Піди з картриджем, що не перезаправляється, потрібно часто міняти.

Не всі рідини підходять для систем, і потрібно уважно стежити за правильністю вибору рідини під ваш картридж. І дивитися на те, чи можна на вашій моделі вейпу використовувати рідини з високим вмістом гліцерину.

І останнє, поди з автоматичною затяжкою, вимагають більш вимогливого та уважного догляду, вони не люблять конденсат у місці з'єднання девайсу з картриджем, оскільки рідина може проникнути через повітропровід на систему, що відповідає за автозатяжку.

Ми думаємо, що ця стаття дозволить вам зупинити свій вибір саме на POD системі. В інтернет магазині Sigaretka великий вибір підсистем, телефонуйте нам, і ми допоможемо вибрати POD під ваші вимоги.

Висновки

Популярність потужних вейп пристроїв потихеньку спадає. На зміну їм приходять компактніші пристрої, які виконують своє головне завдання, це доставка нікотину в організм.

Pod-системи – це дуже хороші пристрої, які головним чином призначені для тих, хто відмовляється від тютюну. Таким споживачам не треба величезні хмари пари та ідеальне смаковідчуття.

Так як поди повинні швидко доставляти нікотин і вирішувати першочергове завдання, їм не потрібна мультифункціональність, за рахунок цих вимог вони компактні, зручні та стильні. Їхня цільова аудиторія це дорослі люди, які бажають розлучитися зі згубною звичкою.

POD-и дають можливість ширяти без зайвих проблем і проблем.

Pod-системи це новий вейп у стилі «стелс» продуктів, ви можете використовувати його без шкоди для оточуючих. Ці девайси здатні швидко збити нікотиновий голод, за щітку сольового нікотину.

Піди це і економія. Перше, картридж стоїть за ціною, як випарник, сольової рідини до нього вистачає надовго.

Давайте закріпимо перевагу POD системи

І так головними відмінностями від громіздких вуйп пристроїв для ширяння є компактний розмір і невелика потужність. POD системи іноді бувають навіть крихітними, а це робить їх зручними у використанні у повсякденному робочому житті, наприклад, це швидкий перекур. За повної відмови від шкідливої сигарети спливає неприємна проблема - нікотиновий голод. Щоб збити це відчуття за допомогою великого вейпу, потрібна велика потужність, яка призводить до величезної кількості пари, або міцніша нікотинова рідина, а це не завжди комфортно. Заправлений картридж сольовою рідиною вирішує два важливі питання, він швидко насичує організм на малій потужності, при цьому генерує мінімум пари.

На замітку.

Також однією з причин виникнення такого класу Вепа, слід відзначити вплив американського управління FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Завдяки прийнятим ними ряду обмежень щодо вейпінгу. Одним із прикладів можна виділити заборону до продажу пристрою з боком об'єм, якого перевищує 2 мл. І чи те що, що кожен елемент вейпу може бути сертифікований.

Поди в такому ракурсі стають відмінним вирішенням питання, їх конструкція відповідає законодавству, а так само він є фізично одним пристроєм, виходячи з цього, і сертифікат потрібен один. Це своє чергу зменшує витрати виробників, і дозволяє зменшити кінцеву ціну споживача.

Ми думаємо, що ця стаття дозволить вам зупинити свій вибір саме на POD системі. В інтернет магазині Sigaretka великий вибір підсистем, телефонуйте нам, і ми допоможемо вибрати POD під ваші вимоги.