Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Зарядні пристрої

Усього результатів: 58

Ви обрали:
Зарядні пристрої для електронних сигарет

Паріння не обходиться без використання акумулятора для сигарети, про це знає кожен вейпер. Акумулятор для електронної сигарети та зарядний пристрій 18650 є одними з найважливіших складових всієї системи пристрою, здійснювати процес ширяння без них просто неможливо. На сьогоднішній день, акумулятор для електронної сигарети в Україні представлений стандартним набором: батарея та USB-пристрій для зарядки. Яскравим прикладом є зарядний пристрій акумулятора 18650. Купити акумулятор для електронної сигарети, якщо ви робите це вперше, необхідно саме в такому комплекті. Згодом, виходячи зі своїх потреб, можна купити акумулятор для сигарети, який буде оснащений додатковими деталями. Так, наприклад, портативна зарядка для акумуляторів дозволить насолоджуватися смачною парою постійно та в будь-якому місці.

Перед тим, як купити зарядний для електронної сигарети, важливо розібратися в деяких видових особливостях.

Зарядні пристрої для акумуляторів сигарет

USB акумулятор для е сигарет - поширений вид, один з найдоступніших за ціною. Перед тим, як купити акумулятор для вейпу, варто вивчити деякі особливості окремих виробників.

Експрес-зарядний пристрій для акумуляторів електронної сигарети. Різновид USB версії акумулятора для електросигарети, дає можливість зарядити батарею на 40% швидше. Фахівці рекомендують зарядний пристрій для акумуляторів 18650, він дозволить зарядити батарею протягом 20-25 хвилин.

Мережевий акумулятор для електро сигарети, відмінний варіант, щоб не сидіти біля розетки, але серед мінусів такої зарядки - повільний процес відновлення батареї. Тим, хто постійно за кермом, можна купити зарядку для акумулятора електронної сигарети або зарядне для літієвих 18650 спеціально для автомобіля.

Зарядний пристрій 18650 li ion. Ці акумулятори мають світловий індикатор, який показує рівень заряду. Зарядне li ion 18650 представлено: розеткою, USB пристроєм та зарядним 18650 для авто. Зарядний пристрій для акумуляторів 18650 можна купити в нашому магазині.

Окремим різновидом можна вважати футляри для заряджання . Це зарядний пристрій для сигарети, який можна використовувати постійно та зручно носити із собою. Але такий зарядний пристрій для електронної сигарети іноді доведеться заряджати окремо.

Універсальний зарядний пристрій для вейпу дозволяє заряджати не тільки електронну сигарету, але телефон і плеєр. Така зарядка для акумулятора вейпа сама підбирає необхідний рівень потужності, що оптимізує процес.

Акумулятори для електронних сигарет - купити в Україні

Наш інтернет магазин пропонує найкращі акумулятори для електронних сигарет. У каталозі товарів можна знайти акумулятори для вейпу та зарядні 18650 li ion для акумуляторів, які не дають збоїв і не приносять незручностей. Більшість зарядних пристроїв для літієвих 18650 сумісна з відомими моделями вейпів. В інтернет магазині зарядний пристрій 18650 купити можна за найнижчою ціною.

Якщо у вас виникнуть питання, як підібрати зарядне для акумуляторів 18650, наші співробітники нададуть необхідну консультацію та запропонують акумулятор для електронної сигарети, ціна якого вас влаштує. Магазин дає можливість купити акумулятор для електронних сигарет у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі з доставкою по Україні.

Акумулятори для ел сигарет можна купити через онлайн форму або по телефону. Замовлення буде доставлено протягом 3-х днів.

Доставка

Ми робимо доставку зарядних пристроїв для сигарет по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливе самовивіз зарядногно для електронки в Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А)

Безкоштовна доставка зарядного для електронної сигарети 18650 по Києву від 500 грн. Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.