Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Випаровувачі

Усього результатів: 225

Ви обрали:
Випарники для електронних сигарет

 

Випарники для цигарок у Києві

Найголовніший елемент електронної сигарети – випарник. Він складається з корпусу спіралі та ґнота. Залежно від конструкції кліромайзера (верхньої частини електронної сигарети) випарники поділяються на дві категорії: верхній випарник, нижній випарник. Також випарники ел сигарет поділяються на односпіральні та двоспіральні, з вертикально розташованою спіраллю або горизонтальною спіраллю, із зовнішнім ґнотом або без нього. Випарник також можуть називати: головка, змінні спіралі, котушка розпилювача, розпилювач.
Через високі температури нагрівання випарника електронної сигарети (майже 200 градусів), даний елемент е-сигарети має найнижчий період служби.

Процес пароутворення кліромайзера чи атомайзера простий. Від акумуляторних батарей подається напруги на спіраль випарника сигарети, відповідно вона нагрівається, на неї через гніт потрапляє рідина для ширяння, яка в лічені частки секунди перетворюється на пару. Важливою особливістю нагрівального елемента є те, що пара на виході з трубки надходить вже в охолодженому стані. Зрештою ви отримуєте повноцінну затяжку густою парою.
Змінні випарники (спіралі, головки, котушки) є невід'ємним елементом пароутворюючої системи електронної сигарети, тому не відкладайте профілактику або заміну цієї деталі. Своєчасна заміна випарника на сигареті допоможе вам заощадити грошей на можливу заміну всього кліромайзера або атомайзера. Час роботи випарника залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, конструкції самого атомайзера або кліромайзера, а також тривалості кожного сеансу ширяння.

Вибираючи потрібний випарник для вейпу, використовуйте рекомендації виробника вашої електронної сигарети.

У нашому інтернет-магазині широкий вибір випарників:

Ціни на випарники для сигарет у Києві.

Якщо ви шукаєте магазин, де можна замовити випарник для електронних сигарет, ціна якого не буде завищена, ви зайшли за адресою. У нашому магазині можна купити оригінальні випарники за приємною вартістю з доставкою по Києву та Україні.

Доставка

Ми виготовляємо доставку випарників для сигарет по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливе самовивезення випарника для електронної сигарети у Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А)

Безкоштовна доставка випарників для цигарок по Києву від 500 грн. Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.