Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Пристрої для нагрівання тютюну

Усього результатів: 17

Ви обрали:

  Пристрій для нагрівання тютюну що це і яка від нього користь?

  Тютюновий дим, як відомо, сильно шкодить Вашому здоров'ю, про це знають усі його шанувальники, але при цьому не хочуть відмовлятися від цієї шкідливої звички, у когось це пов'язано з нікотиновою залежністю, а у когось із психологічною залежністю. З огляду на все це світова індустрія не стоїть на місці, і представила нашій увазі системи нагрівання тютюну, вони, як показують дослідження, менш шкідливі, за рахунок відсутності продуктів горіння. Дана технологія допомагає наситити організм людини нікотином без смол і всього, що пов'язано з горінням або тлінням. Масово в Україні такі пристрої з'явилися нещодавно. Принцип внутрішньої роботи таких пристроїв здійснюється за рахунок стиків, які поділені на кілька секцій, в одну з яких помістили спресований та спеціально оброблений тютюн.

  Історія появи системи нагрівання тютюну

  Спроби створення подібних систем були ще прийняті в далекому 1988 році, але сам прогрес розвитку здійснювався за рахунок невеликих колективів ентузіастів, які не передбачали комерційної вигоди.

  Величезні тютюнові корпорації в умовах відсутності конкуренції не бачили погроз у отриманні прибутків, поки 2008 року на світовій арені не з'явився перший вейп. Тепер у людей зі шкідливою звичкою з'явилася реальна, і менш безпечна, більш економна альтернатива. У таких умовах розвитку тютюновим компаніям нічого не залишалося робити, як тільки очолити цей процес.

  Перший пристрій був доступний до покупки в 2014 році, Philip Morris International Inc стала в цьому першою компанією. Необмежене та дуже велике фінансування наукових досліджень призвело до появи IQOS. Прилад зовні нагадує форму сигари, виріб має металеву основу та складається з двох частин, одна частина з акумулятором та друга частина з нагрівальним елементом. У систему, в шахту на тримач встановлюється тютюновий стік просочений пропіленгліколем і ароматизатором, потім він нагрівається до 350 градусів, при цьому утворюється пара, що містить на шістнадцять відсотків менше нікотину, ніж звичайна сигарета, потрапляє в кров такий нікотин швидше, ніж від вейпу. Для підстрахування стики оснащені фільтром, щоб повністю виключити будь-які можливі дози шкідливих речовин.

  IQOS має дуже стильний та привабливий зовнішній вигляд та зручний у використанні

  Пристрої для нагрівання тютюну

  Розвиток ринку системи нагрівання тютюну від інших виробників

  Загалом, за схожою функцією, працюють і конкуренти першовідкривачів, але які спираються на власні розробки, наприклад GLO від British American Tobacco. Не пасуть задніх та інші гідні виробники MySmok, Kamry, Leaftec, Jouz. Основна відмінність, як правило, стосується найбільше дизайну та ергономіки, принцип роботи однаковий. Відмінності все ж таки є, але вони несуттєві і стосуються в основному дизайну, форм-фактора та ергономіки, і сильно не заглиблюються в схему принципу роботи.

  Плюси систем нагрівання тютюну

  • - відсутня попелу
  • - можливість заряджати від павербанку

  Дослідження

  У 2016 році були представлені та опубліковані результати спеціально проведених досліджень, де протягом 90 днів у лабораторії токсикологічних досліджень провели досвід над групою щурів. Результати проведених досліджень виявили, що зміни, що спостерігаються, були значною мірою менше у щурів, що зазнали впливу продукту систем нагрівання тютюну, ніж у щурів вдихають тютюновий дим.

  Також були проведені клінічні дослідження в Штатах та Японії, де люди використовували IQOS. З отриманих результатів, було зроблено обґрунтований висновок, що при використанні систем нагрівання тютюну, вплив та вплив шкідливих речовин, що містяться в стиках, на організм людей значно знижується.

  Де придбати пристрої нагрівання тютюну у Києві, Україні?

  У нашому вейп магазині представлений гідний вибір таких виробів та аксесуарів до них. Дбайте про своє здоров'я, насичуйте свій організм нікотином безпечніше. Замовляючи набір, просимо Вас обов'язково залишати свій відгук, адже ваш досвід використання допоможе іншим людям.

  Ми пропонуємо доставку по Києву нашим кур'єром, а також Ви можете забрати своє замовлення з будь-якої нашої роздрібної точки. Ми маємо доставку по всій Україні компанією «Нова Пошта».