Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Самозаміс

Усього результатів: 334

Ви обрали:
Самозаміс рідини для цигарок

Самозаміс - це рідина для заливання в електронні сигарети, яка готується самостійно. Персональний самозаміс рідини для цигарок купити неможливо. Компоненти можуть бути різноманітними, все залежить від смакових уподобань. Цей процес практикують як новачки, так і досвідчені вейпери.

Чому самозаміс для електронних сигарет є настільки популярним? Низька вартість. Самостійно приготовлений склад є в 5-6 разів дешевшим, ніж готовий склад самозамісу від виробника. Ви отримаєте самозаміс, ціна якого просто смішна.

Ви можете бути точно впевнені в тому, що знаходиться в складі такої рідини і як компоненти для самозамісу.

Є можливість самостійно підібрати для себе міцність складу і змішати смаки, що сподобалися. На виході ви отримаєте унікальний самозаміс, купити який не можна в жодному магазині.

Самозаміс із магазину – інгредієнти, створення

Перш ніж братися за роботу, необхідно з'ясувати особливості самозамісу рідини для електронних сигарет, де купити компоненти та які взагалі необхідні для приготування складу? Самозаміс для електронних сигарет передбачає стандартну базу, яка доповнюється відтінками до смаку. Популярне також використання нікотинової основи, яка дозволяє створити рідину з персональною міцністю та насиченістю. Основні інгредієнти для самозамісу:

  • Гліцерин рослинного типу. Такий компонент для самозамісу можна купити в нашому магазині.
  • Дистильована вода як розчинник. Цей компонент рідини для самозамісу можна купити один раз, оскільки води потрібно небагато.
  • Пропіленгліколь - база для основи.
  • Ароматизатор.

Купити компоненти для самозамішування рідини, які ми перерахували вище, можна для приготування базового розчину (нульовки).

Також необхідно придбати калькулятор самозамішування рідини для електронних сигарет. Він дозволяє точно виміряти кількість кожного інгредієнта і створити правильний самозаміс для ел сигарети.

Самозаміс рідини для сигарети повинен наполягати 3-4 дні, це потрібно для того, щоб компоненти повністю проявилися, а в процесі куріння не виникало гіркоти.

Для першого разу не потрібно змішувати велику порцію самозамісу рідини для електронних сигарет і не використовуйте більше 4х інгредієнтів до складу. Пам'ятайте, що нікотинова основа додається в останню чергу, в невеликій кількості.

Самозаміс для електронних цигарок купити в Україні легко, магазин Sigaretka надає весь необхідний набір для самозамісу.

Окрему увагу в такому наборі варто приділити ароматизатору, який робить самозаміс рідини для електронних сигарет приємним на смак, а сама пара набуває неповторного аромату.

Купити рідини для самозамісу електронних сигарет

Питання "де купити самозаміс" є актуальним для сучасних вейперів. У нашому інтернет-магазині кожен зможе купити інгредієнти для самозамісу за прийнятною ціною. Для вас тільки найкращий самозаміс електронних сигарет у Києві. Завдяки службі доставки ви можете рідину для самозамісу купити у Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах України.

Тепер замовити рідини для самозамішування дуже просто, для цього зв'яжіться з нами, і зробіть своє замовлення.

Доставка

Ми виготовляємо доставку рідин для самозамісу по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливе самовивезення самозамісу рідини для цигарок у Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

Безкоштовна доставка дідкостей для самозамішування по Києву від 500 грн! Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.