Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Ароматизатори

Усього результатів: 287

Ви обрали:
Ароматизатори для цигарок

Електронні сигарети набирають все більшої популярності в сучасному суспільстві. Хоча куріння є шкідливою звичкою, електронна сигарета небагато, хоч і не повністю, пом'якшує його негативний вплив.

Є кілька причин, з яких такий вид куріння перевершує традиційний, одна з них – відсутність неприємного димного запаху. Це досягається за допомогою спеціальних ароматизаторів для електронних сигарет.

Якими бувають ароматизатори?

Два основних напрямки, якими розрізняють електронні ароматизатори – це:

  • Натуральні. Такі ароматизатори для електронних сигарет є харчовими та мають природне походження. Смак такої рідини буде явно вираженим, проте вибір буде дещо обмеженим, а ціна на такі ароматизатори стане трохи вищою, ніж на синтетичні.
  • Синтетичні ароматизатори ел сигарет – це штучно набутий смак, проте в цьому немає нічого страшного. Синтетичні добавки виробляються з урахуванням всіх чинників, які впливають здоров'я людини. До того ж вибір ароматів тут набагато більше.

Де придбати ароматизатори для електронних цигарок недорого?

Купуючи електронну сигарету, люди стикаються із низкою супутніх питань: де можна купити, скільки коштує і як вибрати найкращі ароматизатори для електронних сигарет? Відповідь проста. У магазині ароматизаторів для електронних сигарет. Але далеко не у кожному населеному пункті України є такий магазин. У такому разі на допомогу приходить інтернет-магазин Sigaretka.in.ua. Тут представлений широкий вибір недорогих елітних тютюнових (а також фруктових та коктейльних) ароматизаторів для електронних сигарет. Їх можна купити не тільки у Харкові, Києві, Одесі, але й у багатьох інших містах та населених пунктах України, тому що інтернет-магазин Sigaretka.in.ua здійснює доставку на найближче до Вас поштове відділення та всього за пару днів.

А ціна на ароматизатор для електронних сигарет нижча, ніж в інших аналогових магазинів в Україні. А цей факт не може не тішити.

Ароматизатори для електронних сигарет купити в Україні зовсім не складно, тим більше, що різноманітність смаків не перестає дивувати, кожен користувач може підібрати для себе щось індивідуальне або навіть змішати кілька смаків наодинці і отримати свій унікальний аромат.

Пробуйте, експериментуйте та насолоджуйтесь чудовим смаком з магазином Sigaretka.in.ua .

Доставка

Ми виготовляємо доставку ароматизаторів для сигарет по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливе самовивезення ароматизаторів у Києві:

  • м. Житомирська (пр-т Перемоги, 136);
  • м. Академмістечко (вул. Академіка Паладіна, 7А);
  • м.Олімпійська (вул. Антоновича, 41);
  • м.Оболонь (пр-т Оболонський, 1).

Безкоштовна доставка ароматизаторів для цигарок по Києву при замовленні від 900 грн. Для мешканців України - доставка виробів для надання аромату при ширянні здійснюється Новою Поштою.