Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Дріт для спіралі

Усього результатів: 5

Ви обрали:
  Дріт для спіралі

  З тим, як влаштована електронна сигарета, як вона працює, знайомі вже багато. Але поговоримо про такий елемент як дріт для спіралі електронної сигарети. Не всі знають, де купити дріт для електронних сигарет та й що це таке?

  Це матеріал, який віддають перевагу досвідченим курцям, а призначений він для самостійного створення нагрівального елемента. Хороший дріт для цигарок – запорука якісної та довгої роботи пристрою.

  Робіть все самостійно

  Сучасні вейпери все частіше вважають за краще намотувати спіраль самостійно, кажуть, що це оптимізує роботу електронної сигарети і робить процес куріння приємнішим. Головне знати, де взяти дріт для електронної сигарети та вміти орієнтуватися у сучасному асортименті. Це запорука правильного вибору дроту для електронних сигарет.

  Типи матеріалу дроту для цигарок

  Виділимо кілька основних видів дроту для намотування спіралі:

  • Ніхромовий дріт – він має високу теплопровідність, а у своєму складі містить два види металу: нікель та хром. Для окремих пристроїв можна додати інші елементи. Такий дріт для електросигарет коштує досить недорого, і підходить для накрутки універсальних спіралей. Вона одна з найвитриваліших, з максимально тривалим терміном роботи. Ніхромовий дріт для спіралі атомайзера можна купити в більшості профільних магазинів.
  • Кантал – це дріт, що стоїть із сплаву алюмінію, заліза та хрому. Продукує її відома компанія Sandvik Materials Technology. Інші виробники називають цей дріт для намотування спіралі атомайзера – Фехраль. Вона поступово нагрівається і не пружинить, в процесі намотування.

  У нашому магазині можна купити дріт для електронної сигарети двох вищевказаних типів. Ми гарантуємо високу якість товарів, що надаються, а цінова політика приємно порадує кожного вейпера.

  Доставка

  Ми виготовляємо доставку дроту для спіралі по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

  Також можливе самовивезення дроту для спіралі у Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

  Безкоштовна доставка дроту для цигарок по Києву від 500 грн. Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.