Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Електронні сигарети

Усього результатів: 89

Ви обрали:

Купити електронну сигарету в Україні

Електронна сигарета - спеціальний автоматичний пристрій, що імітує заміну класичного куріння. Електронний вейп складається з корпусу, батарейки та невеликого парогенератора, завдяки якому під час затягування парника з'являється дим.

Переваги електронного куріння

Тим, де можна купити електронну сигарету-вейп, цікавляться багато затятих курців, оскільки цей пристрій має величезну кількість безперечних плюсів:

  • під час експлуатації не дає запаху, не горить;

  • вартість електронної сигарети, враховуючи можливість її тривалого застосування, набагато вигідніша за щоденну купівлю звичайних пачок або тютюну.

Електронні сигарети в Україні стають дедалі популярнішими також через мінімальний шкідливий вплив на здоров'я. В організм людини потрапляє менша кількість нікотину, тому згодом проходить хронічний кашель, стає легше дихати, смак їжі відчувається краще – це ідеальна альтернатива звичайному курінню.

Ел сигарети: основи вибору

Вибираючи електронні сигарети, як і в будь-якому іншому місті, зверніть увагу на деякі нюанси:

  • Модель: одноразові, багаторазові. Коштують одноразові електронні сигарети недорого, зазвичай їх вистачає на 150-200 затяжок або 14-16 сигарет. Якщо для покупки розглядається багаторазова електронна сигарета, ціна в Україні на таку модель може відрізнятись. Вартість залежить від функціональних можливостей, типу картриджа, бренду, а отже, якості виконання.

  • Форма. Найбільш популярною є EGO-форма, за габаритами вона є максимально наближеною до класичної. Головна перевага, яку має така електронна сигарета — ціна, в Києві, наприклад, такий пристрій є одним з найдоступніших за вартістю. Також можливо вибрати вироби у формі трубки з вбудованим баком, бокс-модом або сквонк-модом, які дозволяють міняти рідину для куріння в сигареті.

  • Картридж. Саме від картриджа залежить, наскільки «смачним» і тривалим буде куріння. Одним з найпопулярніших є кліромайзер, який є прозорим баком до 6 мл і випарником, мінімально можлива кількість заправок — 15. Якщо вам підходить саме така електронна сигарета, купити в Києві недорого її цілком можливо. Не менш популярний атомайзер - картридж з баком і випарником, що обслуговується, доступний для постійної заправки. Головний недолік, яким володіє така електронна сигарета — ціна, купити пристрій дешево не вийде, його вартість у 3 рази вища за звичайний картридж, але в довгостроковій перспективі цей варіант значно вигідніший.

Особливу увагу слід приділити питанню безпеки. Наприклад, щоб запобігти ймовірності замикання або перегріву акумулятора, потрібно перевірити наявність спеціальних захисних плат, якими постачаються багато сучасних електронних сигарет, у нас ціна такої моделі буде вищою, але ймовірність виникнення неприємних ситуацій мінімальна.

Чи можна купити хорошу електронну сигарету недорого?

Якщо ви шукаєте електронну сигарету в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Маріуполі або в будь-якому іншому місті, наш інтернет-магазин готовий запропонувати вам широкий вибір пристроїв, здатних імітувати процес куріння. У каталозі представлені найпопулярніші бренди. Ви зможете вибрати форму, придбати пристрій із вбудованим акумулятором або без т. п. - зручна навігація в каталозі дозволить швидше оформити покупку в будь-яке місто України. Якщо вас вже залучила певна електронна сигарета, замовити в Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні модель, що сподобалася, ви зможете вже прямо зараз незалежно від міста вашого проживання з оперативною доставкою.