Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Картриджі

Усього результатів: 168

Ви обрали:

Картридж для вейпу

Картридж для POD системи - це спеціальна ємність, де зберігається рідина, що використовується, а так само відбувається процес її випаровування, за рахунок випарника, що знаходиться в нутрії нього. Сучасні картриджі для систем відрізняються від традиційних електронних сигарет своєю високою компактністю.

Як працює картриджа для вейпу

як працює картриджа для вейпу

Умовно картриджі можна поділити на два типи: одноразові та багаторазові.

До одноразових картриджів відносяться картриджі типу JUUL , тут картридж вже йде заправленим і при повному випаровуванні замінюється на новий.

До багаторазових відносяться ті картриджі, які можна перезаправляти вашою рідиною і використовувати до появи так званого присмаку «гарика», тут ви просто міняєте сам картридж.

Схема картриджі на змінних випарниках

Схема картриджі на змінних випарниках

На замітку, в основному всі картриджі розраховані на використання рідини на сольовій основі із співвідношенням пропіленгліколю до гліцерину 50/50. Це пов'язано з тим, що під системи видають невисоку потужність, а картриджі мають невеликі отвори, що просочують. Але технології не стоять на місці, і на ринку є такі під системи, які працюють з будь-якою рідиною, так що при покупці вейпу, уважно читайте інструкцію! Як приклад такий під системою є Smok Novo 2 тут є картриджі з високим опором під MTL (сигаретну) затяжку, так і картриджі з малим опір під кальянну, вільну затяжку, на яких можна використовувати рідину будь-якої консистенції.

Схема картриджа на базі, що обслуговується.

Схема картриджа на базі, що обслуговується.

Так само є картриджі, що працюють на випарниках, тут не змінюється картридж, а змінюється тільки його випарник. Приклад Smok Nord. Так само існують системи, що працюють на самообслуговуваних випарниках , наприклад, Smoant Pasito.

Де придбати картридж для Pod систем?

У нашому вейп магазині представлений широкий вибір змінних і багаторазових картриджів. Якщо ви не знаєте який картридж іди випарник підходить під вашу систему, звертайтеся, ми завжди раді Вам в цьому допомогти. Також на нашому сайті є спеціальний сервіс з підбору картриджів і випарників. Вам потрібно вписати в пошуковий рядок модель вашого вейпу, а наш сервіс автоматично покаже змінні картриджі або випарники, що підходять під нього.

Замовити оригінальний картридж можна у нас, а забрати його можна у зручний для вас час, з будь-якої нашої роздрібної точки, так само ви можете оформити доставку нашим кур'єром. Ми робимо доставку по всій Україні через компанію Нова Пошта.