Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Зроби сам на органічному нікотині

Усього результатів: 75

Ви обрали:

Набори для самостійного виготовлення на основі органічного нікотину ви можете побачити під назвою «Набір зроби сам». Його стали виробляти багато брендів з метою обходу акцизу, але і для звичайних покупців це стало дуже цікавою витівкою.

Завдяки цьому, будь-який парильник може відчути себе хіміком, зрозуміти як робляться його улюблені рідини і зробити її самостійно де завгодно, навіть удома, лежачи у своєму улюбленому ліжечку.


Це зовсім не складно, адже до всіх наборів у комплекті йде інструкція, в якій крок за кроком пояснюється як потрібно змішувати компоненти. У вас не виникне проблем, навіть якщо ви ніколи не робили цього раніше. Будь-яку рідину, яку ви змішали, краще залишити на кілька годин настоятися, щоб вона повністю розкрила свої відтінки смаку і стала більш насиченою.


Органічний нікотин можна назвати справжнім «старим» на ринку і ми думаємо що практично всі любителі пари з ним вже знайомі. Коли ви паритимете його, час буде пролітати непомітно, а в цей момент ваш організм ніжно насичуватиметься нікотином, що можна назвати безперечним плюсом.

Органіка-це відмінний вибір як і для парильників зі стажем, так і для тих, хто тільки перейшов на пару.
Спробуйте набори для самозамішування і, можливо, саме вони стануть вашими улюбленцями.