Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Випаровувачі, комплектуючі

Усього результатів: 500

Ви обрали:

Комплектуючі вейпи – це одні з найголовніших складових системи влаштування сигарети. Без додаткових елементів неможливо насолоджуватися ідеальною парою. Якщо ви плануєте користуватися пристроєм довгі роки, то краще придбати для електронних сигарет аксесуари та комплектуючі. Спочатку купити деталі для електронної сигарети було нездійсненним завданням, так як перші моделі прирівнювалися до одноразових пристроїв. Технологічний прогрес призвів до розвитку і моделей, і комплектуючих цигарок, тому з'явилася можливість довгострокової експлуатації.

Основні елементи влаштування електронних сигарет

Перші у списку зносу запчастини сигарет – випарники , які часто перестають функціонувати. Сьогоднішній сегмент ринку дозволяє придбати будь-які деталі електронної сигарети.

Існують такі типи випарних пристроїв:

  • Кліромайзери - запчастини ел сигарети, що випускаються моделі СЕ4, СЕ5, Т2;
  • Атомайзери – комплектуючі для електронних сигарет, які встановлюються в моделях сигарет Т510, ЙОГО-Т, ЙОГО-С.

Наступний у списку – акумулятор. Пристрої мають ресурс з певною зарядною кількістю. Середній показник підзарядки – від 400 до 800.

Незамінною запчастиною випарника електронної сигарети є заряджання для акумулятора. Хоча така комплектуюча не є витратним елементом, механізм може виходити з ладу.

Також до запчастин для електронних сигарет належать картриджі. Варто зазначити, що такі запчастини електронних сигарет можуть бути призначені як для одноразового, так і для багаторазового застосування.

Придбати комплектуючі для сигарети

Де купити запчастини для електронних сигарет? Сучасний ринок тютюнової продукції пропонує величезний вибір моделей пристроїв, які знайдуть свого власника. Інтернет магазин комплектуючих електронних сигарет має асортименти пристроїв і всіх додаткових деталей.

Запчастини для електронних сигарет можна купити в будь-якому місті країни. Купуючи елементи конструкції, пам'ятайте, що дуже важливо вибирати якісну продукцію, що відповідає моделі апарату для куріння. Всі комплектуючі для електронних сигарет можна купити в Sigaretka.in.ua з гарантією якості.

Ми робимо доставку комплектуючих для сигарет по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливе самовивезення запчастин для електронних сигарет у Києві – метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Олімпійська (Антоновича, 41), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

Безкоштовна доставка комплектуючих по Києву від 500 грн. Для мешканців України - доставка електронок здійснюється Новою Поштою.