Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Акумуляторні батареї

Усього результатів: 33

Ви обрали:
Акумуляторна батарея для електронних сигарет

Батарея електро сигарети 18650 - купити в Києві

Акумулятор є важливим елементом вашої електронної сигарети. Батарея, яку ви оберете, визначатиме, як довго ви зможете парити до наступної зарядки, скільки Ви зможете отримувати пара під час ширяння.

Акумулятори великої ємності дозволяє ширяти до двох днів. Великі батареї, як правило, мають більш високу потужність, у той час як дрібніші батареї зазвичай (але не завжди!) мають нижчий потенціал і повинні заряджатися частіше. В основному акумулятори для електронних сигарет випускаються ємністю:

  • 650 mAh
  • 900 mAh
  • 1100 mAh
  • 1300 mAh
  • 2200 mAh
  • 3200 mAh

Так само бувають акумулятори Twist варівольт, тут Ви можете самостійно змінювати подачу напруги, як правило це діапазон від 3,3 до 5 V. Дана функція дозволяє контролювати кількість і температуру пари електронної сигарети, що виробляється.

Не варто забувати і про акумулятор passthrough, акумулятор влаштований таким чином, що ви можете курити електронну сигарету безпосередньо під час ширяння.

Купити акумулятор 18650 для електронної сигарети у Києві

Якщо ви вирішили замовити акумулятор для ел сигарети, ви потрапили за адресою. В інтернет магазині Sigaretka запропоновані якісні акумулятори. Ми продаємо лише офіційні перевірені батареї для електро сигарети, ціна яких дуже приваблива. Ви можете придбати акумулятор у Києві, а також з доставкою у Львів, Одесу, Харків, Дніпро та інші міста по всій Україні.

Завжди перевіряйте, що ви дотримуєтеся техніки безпеки використання акумулятора електронних сигарет. Самостійно не розкривайте батарею, не змінюйте внутрішні складові батарей, не використовуйте після потрапляння рідини всередину батарей, не використовуйте при зовнішніх фізичних пошкодженнях.

Доставка

Ми виготовляємо доставку акумуляторів для електронних сигарет по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

Також можливе самовивезення акумулятора для цигарок у Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

Безкоштовна доставка акумулятора по Києву від 500 грн. Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.