Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.Зачекайте
йде завантаження

Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Категорії

Новинки

 • Новинка
  VOOPOO VINCI POD Royal Edition

  VOOPOO VINCI POD Royal Edition

  879 грн

  VooPoo

 • Новинка
  VOOPOO VINCI Q Pod

  VOOPOO VINCI Q Pod

  490 грн

  VooPoo

 • Новинка
  Geekvape Wenax Stylus Pod Kit 1100mAh

  Geekvape Wenax Stylus Pod Kit 1100mAh

  750 грн

  GeekVape

 • Новинка
  VOOPOO DRAG Q POD

  VOOPOO DRAG Q POD

  1200 грн

  VooPoo

 • Новинка
  Smok RPM 25W kit

  Smok RPM 25W kit

  1050 грн

  Smok, Smoktech

Магазин електронних сигарет

Одна з наших цілей, як і цілі творця електронної сигарети, допомогти людям кинути палити, або перейти на більш якісний рівень куріння. На відміну від звичайних сигарет, у «димі» електронної сигарети міститься медичний нікотин, тоді як у традиційній сигареті майже вся таблиця Менделєєва. Електронну сигарету можна курити практично скрізь.

інтернет магазин електронних сигарет

Ми продаємо хороші моди, боксмоди, баки, дріпки та атомайзери! Також у нас представлений широкий вибір смачних рідин з можливістю їх продегустувати.

Магазин електронних сигарет у Києві

Ми продаємо електронні сигарети, рідини, кліромайзери та акумулятори за доступними цінами. Ми безпосередньо співпрацюємо з провідними виробниками електронних сигарет! Наша гарантія від виробника! Електронні сигарети, що продаються нашим магазином, мають всі необхідні сертифікати якості, тому Ви можете бути впевнені в тому, що купуєте оригінальну та перевірену продукцію.

Звертаючись до нас на сайт або будь-яку нашу роздрібну точку (адреси в розділі контакти ), Ви отримаєте правильну консультацію з будь-якої моделі, що цікавить Вас. Наші менеджери вам підберуть саме те, що вам потрібно, ми докладно розповімо про те, як правильно користуватися електронною сигаретою та які комплектуючі надалі будуть Вам потрібні.

Електронна цигарка допомагає кинути палити! Це доведено не лише нами, нашими клієнтами, це доведено численними дослідженнями вчених з усього світу. Дані дослідження ми завжди намагаємося вияснити у наших новинах.

До речі, всі, хто користується електронними сигаретами нашого магазину - не просто люди, які збираються за інтересами, наші покупці несуть нову субкультуру в житті нашого великого суспільства.

У нас у вейп-шоп інтернет магазині можна купити рідину (заправку) або базу разом із ароматизатором для електронних сигарет. На даний момент часу всі сучасні електронні сигарети можуть виробляти насичену ароматну та смачну пару, відповідно справа залишається тільки за якість самої рідини. Рідини для електронних сигарет мають безліч унікальних смаків і ароматів, мають різний вміст нікотину. Залежно від процентного вмісту пропіленгліколю або гліцерину рідини умовно можна поділити на ті, які більше передають смак, за це у нас відповідає харчовий пропіленгліколь, або ті, які видають більше пари, за це у нас відповідає харчовий гліцерин. Ми пропонуємо широкий вибір рідин для електронних сигарет. Всі наші рідини мають сертифікат якості, тому Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте якісний та перевірений товар.

Як вибрати електронну сигарету?

Якщо тільки наважилися пристраститися до електронної сигарети та магазин для вас – як джунглі, то ми допоможемо з вибором. Варто звернутися до менеджера магазину або онлайн-консультанта. За нашою допомогою ви знайдете ту електронку, яку шукали. У Києві безліч магазинів, які продають цигарки, але ми - дбаємо про наших клієнтів і завжди радимо як своїм найближчим людям. Підібрати цигарку за бюджетом – не проблема. Варіантів дуже багато, і ми допоможемо визначитися з вибором сигарети для першого разу.

Якщо ви досвідчений вейпер і самостійний вибір електронної сигарети в магазині для вас не питання, то можете сміливо замовляти. У нас діють акції та знижки на різні моделі електронок, так що вибрати вигідно для себе можна будь-якої миті.

Доставка

Ми в нашому Вейп Шопі у Києві займаємося доставкою електронних сигарет не лише містом. Ми швидко запакуємо та відправимо вибрану вами електронну сигарету до Львова, Одеси, Харкова, Дніпро, Маріуполя та інших міст України.

✌❤ Всім смачної пари ❤✌

Ми повернулися до Instagram (@sigaretka_vape)

Новини

Новини

Відгуки