Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.Зачекайте
йде завантаження

Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Категорії

Новинки

 • Новинка
  Oxva XLIM SQ Kit

  Oxva XLIM SQ Kit

  790 грн

  OXVA

 • Новинка
  Smok Nord 5 Kit

  Smok Nord 5 Kit

  1320 грн

  Smok, Smoktech

 • Новинка
  Smok Solus 2 Kit

  Smok Solus 2 Kit

  485 грн

  Smok, Smoktech

 • Новинка
  Lost Vape Ursa Nano Pod kit

  Lost Vape Ursa Nano Pod kit

  850 грн

 • Новинка
  Voopoo ARGUS Z POD kit

  Voopoo ARGUS Z POD kit

  699 грн

  VooPoo

 • Новинка
  Voopoo Drag 4 Kit

  Voopoo Drag 4 Kit

  2340 грн

  VooPoo

 • Новинка
  GeekVape E100 kit

  GeekVape E100 kit

  1799 грн

  GeekVape

Магазин електронних сигарет

Одна з наших цілей, як і цілі творця електронної сигарети, допомогти людям кинути палити, або перейти на більш якісний рівень куріння. На відміну від звичайних сигарет, у «димі» електронної сигарети міститься медичний нікотин, тоді як у традиційній сигареті майже вся таблиця Менделєєва. Електронну сигарету можна курити практично скрізь.

інтернет магазин електронних сигарет

Ми продаємо хороші моди, боксмоди, баки, дріпки та атомайзери! Також у нас представлений широкий вибір смачних рідин з можливістю їх продегустувати.

Магазин електронних сигарет у Києві

Ми продаємо електронні сигарети, рідини, кліромайзери та акумулятори за доступними цінами. Ми безпосередньо співпрацюємо з провідними виробниками електронних сигарет! Наша гарантія від виробника! Електронні сигарети, що продаються нашим магазином, мають всі необхідні сертифікати якості, тому Ви можете бути впевнені в тому, що купуєте оригінальну та перевірену продукцію.

Звертаючись до нас на сайт або будь-яку нашу роздрібну точку (адреси в розділі контакти ), Ви отримаєте правильну консультацію з будь-якої моделі, що цікавить Вас. Наші менеджери вам підберуть саме те, що вам потрібно, ми докладно розповімо про те, як правильно користуватися електронною сигаретою та які комплектуючі надалі будуть Вам потрібні.

Електронна цигарка допомагає кинути палити! Це доведено не лише нами, нашими клієнтами, це доведено численними дослідженнями вчених з усього світу. Дані дослідження ми завжди намагаємося вияснити у наших новинах.

До речі, всі, хто користується електронними сигаретами нашого магазину - не просто люди, які збираються за інтересами, наші покупці несуть нову субкультуру в житті нашого великого суспільства.

У нас у вейп-шоп інтернет магазині можна купити рідину (заправку) або базу разом із ароматизатором для електронних сигарет. На даний момент часу всі сучасні електронні сигарети можуть виробляти насичену ароматну та смачну пару, відповідно справа залишається тільки за якість самої рідини. Рідини для електронних сигарет мають безліч унікальних смаків і ароматів, мають різний вміст нікотину. Залежно від процентного вмісту пропіленгліколю або гліцерину рідини умовно можна поділити на ті, які більше передають смак, за це у нас відповідає харчовий пропіленгліколь, або ті, які видають більше пари, за це у нас відповідає харчовий гліцерин. Ми пропонуємо широкий вибір рідин для електронних сигарет. Всі наші рідини мають сертифікат якості, тому Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте якісний та перевірений товар.

Як вибрати електронну сигарету?

Якщо тільки наважилися пристраститися до електронної сигарети та магазин для вас – як джунглі, то ми допоможемо з вибором. Варто звернутися до менеджера магазину або онлайн-консультанта. За нашою допомогою ви знайдете ту електронку, яку шукали. У Києві безліч магазинів, які продають цигарки, але ми - дбаємо про наших клієнтів і завжди радимо як своїм найближчим людям. Підібрати цигарку за бюджетом – не проблема. Варіантів дуже багато, і ми допоможемо визначитися з вибором сигарети для першого разу.

Якщо ви досвідчений вейпер і самостійний вибір електронної сигарети в магазині для вас не питання, то можете сміливо замовляти. У нас діють акції та знижки на різні моделі електронок, так що вибрати вигідно для себе можна будь-якої миті.

Доставка

Ми в нашому Вейп Шопі у Києві займаємося доставкою електронних сигарет не лише містом. Ми швидко запакуємо та відправимо вибрану вами електронну сигарету до Львова, Одеси, Харкова, Дніпро, Маріуполя та інших міст України.

✌❤ Всім смачної пари ❤✌

Ми повернулися до Instagram (@sigaretka_vape)

 

 Також ми з'явилися в Tik Tok!   (@sigaretka.vape)

Новини

Новини

Відгуки