Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Дріп тип

Усього результатів: 19

Ви обрали:
  Мундштук для електронних сигарет

  Drip Tip – це пристрій безпосередньо для покращення процесу куріння. У народі його називають мундштуком. Є кілька цілей, для яких варто купити дріп тип 510:

  • Гігієнічність куріння, якщо вашою цигаркою користується ще хтось.
  • Щоб не обпалити губи металом, що знаходиться біля випарника.
  • Для зручності вдихання пари.

  Видове розмаїття Drip Tip

  Дрип тип можна купити в будь-якому профільному магазині електронних сигарет та аксесуарів. Конкретно визначити найкращий дріп тип досить складно, тому що переваги у всіх різні, і цю деталь можна швидко самостійно замінити, і робити це дуже часто. Загалом їх можна розділити за формою та матеріалом:

  • Вигнутий мундштук дріп тип відрізняється зручністю у використанні. При курінні електронну сигарету доводиться нахиляти, таким чином рідина може залити випарник. У такому разі гаряча суміш вилітає разом із парою, тому висока ймовірність отримання опіку. У разі використання вигнутого дріп типу цього не станеться з двох причин: по-перше, з ним ви не будете змушені перевертати ваш гаджет, і по-друге, завдяки куту вигину мундштука в ротову порожнину не зможе потрапити рідина.
  • Пластмасовий дріп тип 510 відрізняється своєю зручністю, доступною ціною і тим, що він найдовше не нагрівається при курінні. Теплопровідність пластмаси дозволяє цьому мундштуку залишатися прохолодним або теплим протягом усього куріння.
  • Купити дрип тип в Україні можна в профільному магазині, до ваших послуг також варіант зі сталі. Такий аксесуар є найміцнішим, він швидко нагрівається і довго остигає, має масу варіацій форм і є видом, що найвикористовується.

  Насправді мало таких людей, які відповідально підходять до вибору цього аксесуара. Найчастіше, беруть перший-ліпший або ігнорують його зовсім. Перед тим, як купити дріп тип для електронної сигарети, ознайомтеся з його видами та особливостями виробників, щоб не викинути гроші на вітер, адже ця річ робить куріння зручнішим та приємнішим.

  Де та як придбати Drip Tip?

  Дрип тип мундштук можна купити в магазинах для кальянів, в спеціальних вейп - магазинах, в інтернеті. Це дуже популярний аксесуар, адже мундштук використається і в кальянах. Здебільшого з метою убезпечити клієнтів під час куріння від небажаних хвороб під час використання кальянів у громадських місцях. На електронних сигаретах Drip Tip використовують скоріше для зручності, ніж для безпеки, адже ви не дасте на користування свій девайс сторонній людині.

  • Купити дріп тип 510 в Україні можна перебуваючи в будь-якому місті, достатньо підібрати інтернет-магазин, вибрати все необхідне та оформити доставку прямо додому.
  • Бажаєте купити дрип тип у Києві чи Харкові? Тоді просто замовте доставку по місту або оформіть самовивіз. Але в другому випадку доведеться відвідати магазин особисто і забрати своє замовлення.

  Мундштук для електронної сигарети – аксесуар відносно недорогий, тому дрип тип у Києві обійдеться вам у гроші. Це дозволяє одразу придбати кілька варіантів, головне визначитися, що саме ви хочете бачити на своєму вейпі.

  Доставка

  Ми виготовляємо доставку дріп типу по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

  Також можливе самовивезення мундштука для цигарки у Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А)

  Безкоштовна доставка дріп типу для цигарок по Києву від 500 грн! Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.