Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Зроби сам на сольовому нікотині

Усього результатів: 253

Ви обрали:

Набори для самостійного виготовлення на основі сольового нікотину - найкраща альтернатива підакцизним рідинам. Також серед парильників вони набули назву «зроби своїми руками».

Це відмінний вибір для всіх, навіть для тих, у кого зовсім немає досвіду змішування рідин.

На наш великий жаль, багато парильників побоюються купувати самозаміси, оскільки думають що у них виникнуть проблеми з замішуванням цього продукту. Але ми даємо гарантію, що у вас все вийде, тому що до кожного набору надана інструкція, в якій по пунктах пояснюється, що навіщо і куди потрібно правильно змішувати.

Вся дана продукція має насичений смак та аромат, який надовго западає у серце.

У зв'язку з тим, що ці набори відносяться до категорій сольових, вони забезпечують насичення нікотином за короткий термін, можна сказати що за лічені секунди. Це конкретно полегшує процес, тому що вам не потрібно ширяти кілька десятків хвилин, щоб вдосталь насититися нікотином. Досить зробити всього кілька затяжок, у результаті, відповідно, витрата вашої рідини стає помітно менше.

Кожен уже готовий продукт після замішування ми радимо залишити на кілька годин настоятися, щоб він набув закінченого смаку і розкрив усі свої нотки.