Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Японська вата

Усього результатів: 5

Ви обрали:
  Японська вата для цигарок

  Японська вата для електронних сигарет має великий попит серед вейперів. Вона по праву визнана найкращим матеріалом для створення ґнотів, які взаємодіють з усіма видами спіралей. На сьогодні існує велика кількість підробок цього товару, тому відзначимо, що справжня японська вата випускається тільки компанією Koh Gen Do і тільки в Японії.

  Властивості японської вати для цигарок

  • Цей тип японської вати має чітку структуру, а волокна розташовані в одному напрямку, такі властивості дозволяють покращити прохід рідини, тому претензій до поглинання абсолютно немає.
  • Вона досить еластична і при цьому не рветься.
  • Один лист японської вати для ел сигарети має стандартний розмір – 8х6 см.
  • Матеріал не піддається хімічній обробці, що робить його максимально нешкідливим та повністю натуральним.

  Вата для сигарет має бути оригінальною

  Потрібно запам'ятати важливе правило – японську вату для електронних сигарет можна розрізати лише у напрямку волокон. Смужка, відрізана неправильно, не втягнеться в спіраль, та й легко поділити її не вдасться. Намотування здійснюють чистими, сухими руками, оскільки недотримання гігієни потім негативно позначиться на смакових якостях пари.

  Сама по собі, така вата не має смаку та запаху, тому ніяк не впливає на смакові відчуття при ширянні, а сам процес відбувається м'яко. На виході ми отримуємо приємні, густі парні клуби. Це робить її, начебто, спеціально створеною для електронних сигарет.

  Одна серветка японської вати для електронних сигарет дозволяє створити 15 - 20 ґнотів, таким чином упаковки вам вистачить на довгий час.

  Купити японську вату для електронних сигарет можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальний товар та жодних підробок. Упаковка японської вати для сигарет представлена за ціною виробника.

  Доставка

  Ми виготовляємо доставку японської вати, акумуляторів для електронних сигарет та інші товари по всій Україні: Київ, Одеса, Харків, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста країни.

  Також можливий самовивозяпонська вати для цигарок у Києві - метро Житомирська (проспект перемоги 136), метро Теремки (Академіка Заболотного 48А), метро оболонь (проспект Оболонський 1) метро Арсенальна (підземний перехід)

  Безкоштовна доставка японської вати по Києву від 500 грн. Для мешканців України – доставка здійснюється Новою Поштою.