Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Одноразові електронні сигарети

Усього результатів: 0

Ви обрали:
  Відповідних результатів не знайдено.

Що таке одноразова електронна сигарета?

Одноразові електронні сигарети – це дуже компактні пристрої, що не мають можливості додаткової заправки, а так само її зарядки. Як ми бачимо, технології йдуть до спрощення та максимального комфорту у використанні електронних сигарет у повсякденному житті.

В силу обставин одноразова електронна сигарета також називатися одноразовою POD-системою від абревіатура portable device в перекладі портативний пристрій.

Одноразові електронні сигарети

Одноразовий POD - це електронна сигарета, що має обмежену кількість затяжок, заправлена сольовою рідиною. Одноразовий під зручний тим, що це хороша альтернатива спробувати вейп за невелику ціну, і при цьому Ви зможете зрозуміти чи підходить вам такий спосіб насичення нікотином. Так само одноразові електронні сигарети зручні тим, що якщо ви забули ваш основний вейп вдома, або в якомусь іншому місці, Ви можете купити одноразовий під з мінімальними витратами у нас і спокійно займатися своїми справами далі. Відмінно підійде одноразова сигарета, для тих хто не має шкідливої звички, але зрідка любить покурити, в даному випадку одноразові сигарети це дуже хороша альтернатива, ви не шкодите здоров'ю, але при цьому задовольняєте свої потреби.

З чого складається одноразова цигарка?

Одноразовий під складається з компактного корпусу, вбудованого акумулятора та картриджа з випарником. Сам картридж заправлений рідиною. Так само, як правило, внизу сигарети розташований датчик затяжки та LED індикатор роботи пристрою. Таке маленьке компонування дозволяє робити електронну сигарету компактною та легкою.

У нас є хороша пропозиція Вам, одноразові електронні сигарети можна купити в нашому інтернет магазині «Sigaretka», вони представлені в окремій категорією, зі зручним вибором до смаку. Також акцентуємо Вашу увагу на те, що всі одноразові podсистеми мають недорогу ціну. Якщо ви знаходитесь в Одесі чи Харкові Дніпрі, Львові чи будь-якому іншому місті України, ви можете купити одноразову сигарету у нас в інтернет магазині та забрати у будь-якому відділенні «Нової пошти».

Одноразові pod сигарети та їх особливості.

Як правило, такі аксесуари не мають додаткових меню управління, і працюють виключно від затягування. Важливою перевагою таких пристроїв є відсутність знімних частин, вам не потрібно додаткової догляду за нею. Одноразові сигарети мають дуже компактні розміри, ледь відчутну вагу і все це знаходиться у стильному та красивому корпусі. Місткість «однорізки» заповнена рідиною для вейпу, що містить пропіленгліколь, нікотин (сольовий нікотин), харчовий гліцерин, харчові ароматизатори. Так само цей пристрій легко замінює до 2-х пачок традиційних сигарет, і при цьому не несе такої колосальної шкоди вашому здоров'ю. Найбільш шкідливим компонентом тут є нікотин, який викликає звикання і шкодить судин організму людини, але при цьому повністю відсутні продукти горіння в порівнянні з традиційними сигаретами.

Яку рідину заливають у одноразові цигарки?

Рідина для одноразових електронних сигарет нічим не відрізняється за складом, як і для багаторазових подів. До складу рідини входить:

 • Харчовий гліцерин
 • Харчовий пропіленгліколь
 • Харчовий ароматизатор
 • Сольовий нікотин

На поєднання всі компоненти в результаті дають очікуваний ефект. Гліцерин добре випаровується, пропіленгліколь передає смак ароматизатора, сольовий нікотин насичує нікотином.

Що таке сольовий нікотин?

Сольовий нікотин – це нікотин, який має додаткові кислоти (елементи), які насичують кров курця в 100 разів швидше, ніж звичайний нікотин, який є в рідині для електронних сигарет. Ідея прийшла із тютюнової індустрії.

Смаки одноразових електронних сигарет

Однією з головних переваг одноразових подів є великий вибір смаків, від фруктових, ягідних та до тютюнових. Як правило, майже всі фруктові моно смаки йдуть з холодком. Але якщо більш конкретно, то кожна людина вирішує сама для себе, що краще їй підійде. Смакова палітра в одноразових сигарет дуже велика, умовно їх можна поділити на кілька категорій:

 • Фруктові смаки – це яблуко, малина, банан
 • М'ятні смаки
 • Тютюнові смаки
 • Десертні – цукрова вата, ваніль, випічка
 • Смаки напоїв-це наприклад колу або кави
 • Також досить багато міксів, наприклад полуниця манго або м'ята шоколад

Одноразова електронна сигарета ціна від та до.

Середня вартість одноразової цигарки складає 250 грн. Наприклад, це Elf Bar 1500 , який розрахований приблизно на 1500 затяжок. Найдешевша ціна одноразової електронної сигарети складає 110грн і в цій ціновій категорії буде представлений одноразовий POD Barz. Ціна на поди варіюється від кількості затягувань, які вона може відтворити.

Які бувають одноразові електронні сигарети?

Одноразова електронна сигарета не перезаправляється, вона розрахована тільки на кількість рідини, яка заправлена в її картридж. Але при цьому є різні типи одноразових подів.

Перше, вони відрізняються обсягом картриджа і ємністю АКБ, що більше ці показники, то більше вписувалося затяжок можна зробити.

Друге, є одноразові електронні сигарети з функцією дозаряду акумулятора, наприклад VAAL 5000 . Картридж з великим об'ємом 12 мл, можна використовувати тільки при періодичному дозаряді АКБ.

Третє, поди зі змінними предзаправленными картриджами, наприклад це такі поди як RELX Pod і Airis Aura . Тут сама ПІД система при необхідності заряджається, а картриджі з рідиною просто змінюються.

Четверте, новим трендом на ринку "одноразок" є Mesh ("Сітка"). Mesh Coil подається виробниками як один із головних пунктів переваги, і в деяких девайсах це основна фіча. Це дає більшу продуктивність та кращу смакопередачу. Виробники виділяють такі переваги: койл просочується в момент першого пуску, а це збільшує термін придатності, але однак є нюанс, потрібно спочатку потягнути і висмикнути спеціальну силіконову нитку, вона тягне койл фіксуючи його на місці; Наступним етапом потрібно зняти наклейку з повітроводів (на ній є напис зняти через 2 хвилини), насправді сама наклейка не несе функціоналу, просто унеможливлює використання девайсу, а ці 2 хвилини потрібні для просочення койла.

Оригінальна одноразова електронна сигарета

На жаль, ринок одноразових електронних сигарет не уникнув долі неоригінальної продукції, дуже часто у неавторизованих магазинах чи магазинах без «ліцензії на продаж електронних сигарет» трапляється багато підробок, простіше кажучи, фальсифікація. Як правило, такі під системи мають дуже погану та не якісну упаковку з розмитим принтом, відсутня дата виробництва та їх не можна перевірити на сайті виробника на оригінальність. Такі сигарети мають неприємний присмак, погано тягнуться, практично завжди не виробляють свій ресурс та мають дуже високий відсоток шлюбу, що практично виключено в оригінальній продукції. Найбільше підробок зустрічається на найпопулярнішу одноразову цигарку Elf Bar. У нашому інтернет магазині Sigaretka та роздрібних точках наших партнерів ви придбаєте тільки оригінальну продукцію.

Одноразові сигарети утилізація.

Мінусом одноразових електронних сигарет є їхня утилізація, будьте уважні, викидайте використані електронні сигарети у спеціальні урни для використаних батарейок. Будьте відповідальними.