Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Admiral Vape Salt Cold Fresh Mango

(0) відгук
Артикул: 806945 Виробник: Admiral Vape

Немає в наявності

Настає пора коду потрібно ховатися в холодок, аби сховатися від спеки, але зі сумішшю для ширяння- Salt Cold Fresh Mango від компанії AdmiralVape, ви можете цього не робити адже вона настільки зможе вас охолодити і освіжити що ви вже будете хотіти зігрітися.

Йдучи вже по перевіреній доріжці, розробники вирішили зробити і доопрацювати улюблений смак солодкого і ніжного манго, від якого у всіх просто слинки течуть, і додали до нього ще ніжні нотки прохолоди, що в сумі дає неймовірну суміш.

У складі цієї жижки входить від 35 і до 50 мг нікотину, ці цифри відрізняються, бо є дві моделі.

Ви можете купити Admiral Vape Salt Cold Fresh Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися