Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Admiral Vape Salt Lemon Tart

(0) відгук
Артикул: 806944 Виробник: Admiral Vape

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Нещодавно популярна компанія AdmiralVape, випустила свою нову лінійку сумішей, разом з якими ви зможете досить непогано проводити свій час, і ми готові представити вам одну з цих рідин - це Salt Lemon Tart.

Ця сольова жижка може вас побалувати справді смачним кисло-солодким лимонним тістечком. Зважаючи на те, що суміш є сольовою, хочеться помітити, що рівень нікотину, що міститься, тут дорівнює 35 або 50 міліграм нікотину, дивлячись яку з версій суміші ви виберіть. Співвідношення чистого гліцерину з пропіленгліколем тут рівне, тобто 50 на 50.

Ви можете купити Admiral Vape Salt Lemon Tart та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися