Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Admiral Vape Salt Mint Candy

(0) відгук
Артикул: 806943 Виробник: Admiral Vape

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Багато хто зараз задається питанням, що ж таке ідеальний баланс, і хлопці з Англійської корпорації AdmiralVape, зробили на думку багатьох парильників щось подібне, і це суміш для електронного ширяння-Salt Mint Candy.

Ця сольова суміш поєднує в собі ідеально збалансований смак свіжого ментолу і нотки солодощі карамелі, що в поєднанні є прекрасною сумішшю не тільки для самого ширяння, але і для освіження вашого дихання.

Кількість нікотину в даній рідині може відрізнятися в різних версіях суміші, а їх всього дві на 35 мг і на 50 мг нікотину. Також виробники постаралися над тим, щоб при ширянні суміш видавала достатню кількість солодкої та освіжаючої пари для більшої ефектності.

Ви можете купити Admiral Vape Salt Mint Candy та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Мятные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися