Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Admiral Vape Salt Watermelon Madness

(0) відгук
Артикул: 806940 Виробник: Admiral Vape

Немає в наявності

VapeSalt - це нова лінійка сольових рідин для електронного ширяння від популярного виробника їх Великобританії Admiral.

Вся ця лінійка складається із семи неймовірних смаків, від яких у вас потечуть слинки. Додатково варто відзначити те, що це сольові суміші, і вони мають підвищені якості смаку і поглинання, тобто насититися ними можна вдвічі, а то і в троє швидше. З огляду на цей факт використовувати його рекомендується здебільшого в Pod-системах, так як з нею по-справжньому широко розкриється смак кожної суміші.

Фортеця сумішей у цій лінійці може коливатися від 35-50 мг нікотину. Співвідношення VG і PG тут дорівнює 50 на 50. Доступні дані суміш вже прямо зараз у флаконах об'ємом 30 мл.

Ви можете купити Admiral Vape Salt Watermelon Madness та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися