Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Airistech Airis Switch Вапорайзер

(0) відгук
Артикул: 807375 Виробник: Airistech

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

З кожним днем все популярнішими та популярнішими стають пристрої для нагрівання курильних сумішей. Компанія Airistech вирішила підтримати тренд і випустила пристрій для нагрівання курильних сумішей Airis Switc.

Airis Switch

Акумулятор цього пристрою не може не порадувати, вапорайзер має вбудовану батарейку на 2200 мАг і заряджається портом Micro-USB. А час нагрівання становить 20-30 секунд, залежно від вибраного режиму.

Airis Switch

Також система має регулювання потужності которуб модно виставити натисканням на кнопку: 215°C (зелений світлодіод), 224°C (синій світлодіод), 232°C (білий світлодіод). Відповідно і час нагрівання варіюватиметься залежно від вібраної температури. Сам мундштук має властивість обертатися на 360 градусів із магнітним конектором.

Airis Switch

Нагрівальна частина виконана з кераміки щодо чаші для нагрівання сумішей. У комплекті є 3 картриджі під різні завдання такі як: маслянисті суміші, воскові суміші та трав'яні суміші.

Airis SwitchКомплектація:

  • 1 х Airistech Airis Herborn.
  • 2 х Силіконова кришка.
  • 1 х Картридж трав'яний.
  • 1 х Картридж восковий.
  • 1 х Картридж масляний3 х Очищувач.
  • 1 х Сумка-чохол для перенесення.
  • 1 х USB кабель.
  • 1 х Щітка для чищення.
  • 1 х Пристрій для набивання.

Ви можете купити Airistech Airis Switch Вапорайзер та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Встроенный акб: 1
Вапорайзеры: 1

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися