Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Акумулятор UGO Т 1100 mAh mini usb

(0) відгук
Артикул: 70046 Виробник: eGo

Немає в наявності

Акумулятор UGO Т passthrough ви зможете заряджати безпосередньо під час ширяння.

Функція блокування

При безперервній роботі акумулятора довше 12 секунд автоматично припиняється подача струму. Це оберігає випарник від передчасної поломки. Вмикається та вимикається п'ятикратним натисканням на кнопку протягом 5 секунд. Це дозволяє при зберіганні та транспортуванні ліквідувати самостійне включення акумулятора, підвищуючи безпеку та запобігаючи достроковому виходу з ладу частин сигарети. Універсальний 510 конектор дозволяє використовувати різноманітні атомайзери, картомайзери та кліромайзери.

Заряджання через mini USB ( підходить від будь-якого телефону)

З боку mini USB є LED індикації заряду батареї. Червоний – заряджається, зелений – заряджено. 

Відмінність акумулятора EVOD від акумулятора eGo

Головна відмінність акумулятора EVOD від акумулятора eGo полягає у зовнішньому дизайні. У акумуляторів EVOD кнопка активації розташована врівень з корпусом, в акумуляторі eGo кнопка активації виступає.

  Технічні характеристики:

  • Довжина: 10 см
  • Ширина: 1.4 см
  • Вага: 33 г
  • Місткість батареї: 1100 мАг
  • Конектор: 510

Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Акумулятор UGO Т 1100 mAh mini usb та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем:
Формат:
Ампер:

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Ви дивилися