Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Акумулятор UGO V 1100 mAh mini usb

(0) відгук
Артикул: 70049 Виробник: eGo

Немає в наявності

Акумулятор UGO V passthrough ви зможете заряджати безпосередньо під час ширяння.

Акумулятор UGO V - створений для людей, які віддають перевагу стилю і практичності. Акумулятор чудово виглядатиме як у чоловічій, так і в жіночій руці, завдяки своїй компактності. Акумулятор UGO V має велику ємність 1100 mAh із вихідною напругою 3,3V. Його заряду вистачає на 10-12 годин активної експлуатації, а завдяки тому, що він створений на літій-іонній основі, заряджати його можна на будь-якому етапі використання. Один заряд акумулятора дає можливість зробити близько 900-1000 затяжок, порівняно з акумуляторними батареями ємністю 650 mAh, це на 30% більше, 600-700 затяжок. Якщо підрахунок вести у звичайних сигаретах, це приблизно близько трьох пачок! Акумулятор UGO V простий в експлуатації і має підвищену надійність.

Функція блокування

При безперервній роботі акумулятора довше 12 секунд автоматично припиняється подача струму. Це оберігає випарник від передчасної поломки. Вмикається та вимикається п'ятикратним натисканням на кнопку протягом 5 секунд. Це дозволяє при зберіганні та транспортуванні ліквідувати самостійне включення акумулятора, підвищуючи безпеку та запобігаючи достроковому виходу з ладу частин сигарети. Універсальний 510 конектор дозволяє використовувати різноманітні атомайзери, картомайзери та кліромайзери.

Заряджання через mini USB (підходить від будь-якого телефону)

З боку mini USB є LED індикації заряду батареї. Червоний – заряджається, зелений – заряджено. 

Відмінність акумулятора EVOD від акумулятора eGo

Головна відмінність акумулятора EVOD від акумулятора eGo полягає у зовнішньому дизайні. У акумуляторів EVOD кнопка активації розташована врівень з корпусом, в акумуляторі eGo кнопка активації виступає.

Технічні характеристики акумулятора:

  • Виробник: eGo
  • Місткість акумулятора: 1100 mAh
  • Вихідна напруга: 3.3 V
  • LED підсвічування кнопки: синій
  • Ресурс акумулятора: 300 циклів
  • Час зарядки: 2 години
  • Захист від короткого замикання: є
  • Тип конектора: 510
  • Блокування від випадкових натискань: 5-ти кратне натискання
  • Колір корпусу: чорний

Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40


Ви можете купити Акумулятор UGO V 1100 mAh mini usb та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем:
Формат:
Ампер:

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Vaporesso GEN 80 S Box Mod

Vaporesso GEN 80 S Box Mod

1150 грн

Vaporesso

VooPoo Drag 4 177W Box Mod

VooPoo Drag 4 177W Box Mod

1899 грн

VooPoo

Ви дивилися