Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Alchemist Salt Blue Razz

(0) відгук
Артикул: 806827 Виробник: Alchemist Salt

Немає в наявності

Salt Blue Razz - це нова сольова суміш для заправки пристроїв електронного ширяння, від відомого виробника Alchemist, вона стала досить популярна на ринку вейп-індустрії через досить хорошу якість.

За смаковими якостями дана суміш може дати фору багатьом сумішам подібного роду, вона має смак солодкої синьої малини та кисленького лимона, які в сумі дають неймовірний мікс.

Перевагою даної суміші є основа, яка базується на сольовому нікотині, він же, у свою чергу, робить смак більш насиченим і збільшує швидкість засвоюваності нікотину, що значно підвищує швидкість насичення нікотином.

Ціна вказана за один флакон, в упаковці триває дві шт.

Alchemist Salt Blue Razz

Ви можете купити Alchemist Salt Blue Razz та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 10мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Израиль

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися