Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Alchemist Salt Cactus Basil

(0) відгук
Артикул: 806829 Виробник: Alchemist Salt

Немає в наявності

Salt Cactus Basil – це нова преміум рідина, заснована на сольовому нікотині від популярного Ізраїльського виробника Alchemist.

Смак у неї досить екзотичний і спочатку воно буде чимось новим для вас, це незвичайний смак кактусу та ніжних ноток базиліка. Кількість пропіленгліколю і гліцерину тут дорівнює-50 на 50. Що стосується вмісту нікотину, то його тут або 35, або 50 мг/мл, залежно від версії якої ви віддасте перевагу.

Знайти її ви зможете в обсязі 10 мілілітрів, у нашому інтернет-магазині Sigaretka, за доступною ціною, яку схвалило вже багато наших клієнтів.

Ціна вказана за один флакон, в упаковці триває дві шт.

Alchemist Salt Cactus Basil

Ви можете купити Alchemist Salt Cactus Basil та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 10мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Израиль

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися