Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Alchemist Salt Cran Apple

(0) відгук
Артикул: 806830 Виробник: Alchemist Salt

Немає в наявності

Salt Cran Apple - це нова суміш, заснована на сольовому нікотині, від популярного бренду з Ізраїлю Alchemist, перевагою даної суміші є її повністю натуральна основа, завдяки якій вона має чудовий смак.

І якщо вже зайшла тема смаку, то вона має тандем із двох неймовірних інгредієнтів: ніжне яблуко та кисло-солодке журавлина, від них ви просто не зможете встояти.

Так як рідина сольова і вміст нікотину буде значно вище, в залежності від ваших переваг ви зможете вибрати між 35 мг нікотину і 50 мг.

Замовити цю суміш ви можете прямо у нас і просто зараз всього за пару кліків вашої миші на сайті Sigaretka.

Alchemist Salt Cran Apple

Ви можете купити Alchemist Salt Cran Apple та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 10мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Израиль

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися