Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Alchemist Salt Vero Tobacco

(0) відгук
Артикул: 806826 Виробник: Alchemist Salt

Немає в наявності

Класика- це невід'ємна частина кожної епохи, яка проноситься крізь час і не перестає цінуватися і бути в тренді, тому багато компаній намагаються повторити ті класичні смаки сумішей для електронного ширяння, але не всім це вдається, проте нещодавно компанія Alchemist випустила нову рідину під лаконічним назвою-Vero Tobacco.

Щодо смаку даної суміші, то вона має класичний смак, який буде популярний ще багато років, це смак сигаретного тютюну. Ця суміш підійде багатьом, хто тільки-но кинув палити і не може розлучитися з цим смаком.

Ціна вказана за один флакон, в упаковці триває дві шт.

Alchemist Salt Vero Tobacco

Ви можете купити Alchemist Salt Vero Tobacco та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 10мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Израиль

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися