Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

ATMOSE IMPERATOR 30 МЛ

(1) відгук
Артикул: 997 Виробник: Atmose

Немає в наявності

Imperator – новий і надзвичайно цікавий смак лимонного пирога. Вже після першого вдиху, Ви поринете у світ влади та відчуєте всю силу та міць імператора. Аромат залишить незабутній слід у Вашій історії ширяння.

Рідина доступна в 3 нікотинових варіаціях:

  • 0мг
  • 3мг
  • 6 мг

Бренд: Atmose

Смак: Десертний

Об'єм: 30 мл

Склад:

  • VG/PG: 70/30
  • Компоненти високої чистоти

Зберігання:

Зберігати у прохолодному та захищеному від світла місці, у щільно закритій оригінальній упаковці. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності 18 місяців (при 0С - +25С).

Як використовувати:

Перед використанням добре збовтати. Контейнер має блокування для захисту дітей та друку. Щоб відкрити, натисніть кришку одночасно, поверніть її вліво.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити ATMOSE IMPERATOR 30 МЛ та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Россия

Юрий 05 march 2019, 13:09

Мой самый любимый вкус, одно время только на нем и сидел, сейчас не парил его месяца три, купил снова, что я хочу сказать по этому поводу, он как и всегда на высоте! Кстати как по мне, это самый популярный вкус в самозамесе, и даже я его пытался сделать, и мой товарищи, но всеравно где-то чуточку но не дотягивает))) Оригинал есть оригинал.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися