Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Bam's Captain Cannoli

(0) відгук
Артикул: 806509 Виробник: Streamline Vape Co.

Немає в наявності

Рідина для електронних сигарет Captain Cannoli від Bam's Cannoli, вироблена виключно тут у Streamline Vape Co., має вишукану формулу з ванільної начинки, оточену всіма улюбленими хрусткими пластівцями. Дайте вашим смаковим рецепторам те, що вони заслуговують, і візьміть пляшку Captain Cannoli об'ємом 100 мл від Bam's Cannoli

The Captain Cannoli від Bam's Cannoli - це вишуканий ейдж, який наповнений ароматними хмарами каннолі, фаршированими ванільним кремом і згорнутими в улюблені хрусткі пластівці. Ви прагнете десерту на сніданок? Ви підійшли до потрібної рідини, так що подайте своїм смакам приємну порцію ванільно-кремових хмар в оточенні хрустких пластівців. Спробуйте солодкий вдих гладкого ванільного крему і хрустких пластівців, які полюблять ваші смакові рецептори, тому вони навіть не захочуть видихати. Унікальна суміш ванільного крему та хрустких пластівців змусить ваші смакові рецептори вібрувати як ніколи раніше.

Ви можете купити Bam's Captain Cannoli та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися