Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Bam's Original Cannoli

(0) відгук
Артикул: 806510 Виробник: Streamline Vape Co.

Немає в наявності

Оригінальна рідина Cannoli від Bam's Cannoli має вишукану формулу, що складається з ключової вапняної начинки, оточеної всіма улюбленими фруктовими пластівцями зі збитими вершками. Ми знаємо, що ви любите такий смак, тому візьміть пляшку 100мл оригінальної каннолі з рідиною Bam's Cannoli.

Оригінальна каннолі від Bam's Cannoli – це вишуканий мікс, наповнений ароматними хмарами каннолі, наповненими кремовою начинкою з лайма, згорнутими в улюблені пластівці кожного та залиті домашніми збитими вершками! Perfecto! Вам подобається десерт на сніданок? Тоді ви потрапили в потрібне місце, щоб насолодитися цією парою рідини! Спробуйте вдих солодкого пирога з лаймом і ми гарантуємо, що ви не будете розчаровані. Унікальна фруктова суміш зернових вершків змусить ваші смакові рецептори насолоджуватися як ніколи раніше. Ми сподіваємося, що ви заощадили місце для десерту і насолоджуєтеся пляшкою Original Canolli об'ємом 100 мл від Bam's Cannoli, що виробляється виключно тут, у Streamline Vape Co.

Ви можете купити Bam's Original Cannoli та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися