Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Bam's Strawberry Cannoli

(0) відгук
Артикул: 806511 Виробник: Streamline Vape Co.

Немає в наявності

Рідина Strawberry Cannoli від Bam's Cannoli, вироблена виключно тут у Streamline Vape Co. , має вишукану формулу, що складається з солодкої полуничної начинки, посипаною щіпкою цукрової пудри. Дайте вашим смаковим рецепторам те, що вони заслуговують, і насолоджуйтеся пляшкою 100 мл полуничної каннолі від Bam's Cannoli.

Strawberry Cannoli від Bam's Cannol i – це чудовий мікс, який наповнений ароматним смаком цукрової пудри, начиненої солодким полуничним кремом. Ви любите полуничні десерти? Значить ви підійшли до потрібної рідини, так що подайте смачні соковиті полуничні солодкі вершки, посипані цукровою пудрою. Спробуйте солодкий вдих із гладкого полуничного крему та цукрової пудри, який полюблять ваші смакові рецептори так сильно, що вони навіть не захочуть видихнути. Ми сподіваємося, що ви заощадили місце для десерту і насолоджуєтеся пляшкою полуничної каннолі об'ємом 100 мл від Bam's Cannoli, виготовленої виключно тут, у Streamline Vape Co.

Ви можете купити Bam's Strawberry Cannoli та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися