Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Barista Brew Co Frozen Strawberry Watermelon Refresher

(0) відгук
Артикул: 806425 Виробник: BARISTA BREW CO

Немає в наявності

Frozen Strawberry Watermelon Refresher від Barista Brew Co. пропонує вам морозну версію улюбленого міксу полуниці та кавуна, яка задовольняє потребу освіжитися солодким напоєм. Насолоджуйтесь міксом замороженої полуниці та крижаного кавуна і розслабтеся в прохолодних хмарах пари, які надасть вам цей аромат!

У літню спеку, особливо в липні, в прохолодному напої є щось чарівне для ваших смакових рецепторів. Barista Brew Co. передбачила цю потребу та створила крижаний напій, який освіжить ваші смакові рецептори та порадує дихальні шляхи холодним фруктовим смаком!

Ви можете купити Barista Brew Co Frozen Strawberry Watermelon Refresher та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися