Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

BARISTA BREW CO. PUMPKIN SPICE LATTE

(0) відгук
Артикул: 806430 Виробник: BARISTA BREW CO

Немає в наявності

Гарбузовий Spice Latte від Barista Brew Co. має теплий і втішний смак жовтневого добра, з приємним пряним ароматом кориці, пюре з гарбуза і пінистих збитих вершків. Святкуйте веселощі осені з кожною затяжкою!

Геніальні міксологи у Barista Brew Co. створили елегантний аромат, який обов'язково закрутить ваші смакові рецептори через гарбузову скибочку, посипану солодкою та пряною корицею! Дві порції свіжих вершків з ферми, густе гарбузове пюре та чистий тростинний цукор, нагріваються до киплячої солодощі, залишаючи теплі та вершкові ноти з ароматом кориці по всій кухні.

Ви можете купити BARISTA BREW CO. PUMPKIN SPICE LATTE та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися