Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Be Salt – Be. Can

(0) відгук
Артикул: 806972 Виробник: BE Salt

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Be Can - це нова суміш для заправки вейпів та електронних сигарет, яка здивує вас своїм ніжним смаком, виготовили її в компанії Be. Salt.

Ця сольова жижка набула смаку відразу кількох прекрасних фруктів і ягід, такими інгредієнтами послужили: соковитий кавун, кисло-солодкий ківі, і ніжна полуниця і все це буде обволікатися пронизливим холодком. Що додасть вам свіжості.

Фортеця суміші позначається вмістом нікотину, і тут його 25 мл. Співвідношення VG/PG склала 50/50, цей показник говорить про те, що при ширянні ви зможете спостерігати великі хмари солодкого та нешкідливого диму.

Ви можете купити Be Salt – Be. Can та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 25мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Турция

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися