Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Be Salt – Be. End

(0) відгук
Артикул: 806973 Виробник: BE Salt

Немає в наявності

Be. End - це новітня суміш для заправки пристроїв для електронного ширяння, вона вийшла з нової лінійки рідин від популярної Турецької компанії Be. Salt.

Виробник випустив цю суміш із неймовірним смаком крекера политого ванільно-лимонним кремом, від якого багато вейперів будуть у захваті.

Ця жижа містить у собі 25 міліграм нікотину, оскільки є сольовий. Також хотілося б сказати, що ця суміш, як і всі суміші такого типу, мають підвищену поглинання, що дозволить вам менше витрачати часу, суміші і заряду вашого девайсу на саме ширяння, так як ефект накурюваності приходить набагато швидше.

Ви можете купити Be Salt – Be. End та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 25мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Десертные
Страна: Турция

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися