Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Black Triangle Salt Senator Тютюн ваніль

(0) відгук
Артикул: 807140 Виробник: Black Triangle

Немає в наявності

В основі цієї сольової рідини включений смак ароматного тютюну з легкою ноткою ванілі, яка справила смаковий «Вибух». Зустрічайте Black Triangle Salt Senator. Спробуйте цей чудовий тютюновий смак з ваніллю.

На сьогоднішній день пропонуємо вам цю рідину у варіантах вмісту сольового нікотину як: 30 та 50 міліграм.

Рідина продається у спеціальних зручних та практичних баночках по 15 мілілітрів, має захист від дітей, тонкий носик для зручної заправки.

Дана рідина ідеально підходить для POD-систем та пристроїв з тугою MTL затяжкою і призначений виключно для перерахованих вище девайсів

Ви можете купити Black Triangle Salt Senator Тютюн ваніль та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные, Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися