Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Chaser Black Triple Razz

(0) відгук
Артикул: 806840 Виробник: Chaser

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

З кожним разом виробники сумішей для електронного ширяння хочуть нас чимось здивувати, але останнім часом це зробити не так і просто, тому їм доводиться вигадувати щось незвичайне, так компанія Chaser і придумала свій новий смак - Triple Razz.

Дана суміш є однією з найвдаліших в лінійці Black, і має смак стиглої малини і не одного сорту як це роблять конкуренти, а відразу трьох: звичайна червона, незвичайна синя і не менш смачна чорна і все це приправлено соком лимона, який додає у все цей ягідний смак кислинки.

Варто сказати, що зараз ви зможете вибрати між трьома версіями сумішей: в першій місткість нікотину 0 мг, в другій 1.5 мг, а в третій 3 мг.

Ви можете купити Chaser Black Triple Razz та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися