Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Chaser Salt Jango

(0) відгук
Артикул: 806844 Виробник: Chaser

Немає в наявності

Знаменита в колах парильників компанія Chaser, випустила свою нову лінійку сольових сумішей, і одну з них ми зараз представимо і вам, це нова - Salt Jango.

Смак у неї досить привабливий, це смак ніжного лимонаду з персиком, а також тому, що суміш заснована на сольовому нікотині, смак значно яскравіший, і ефект накурювання відбувається значно раніше. Що стосується VG/PG його склад становить 50/50.

На даний момент ця суміш доступна в обсязі 30 мл у нас в інтернет-магазині Sigaretka, за доступною ціною, яку схвалили вже безліч наших задоволених клієнтів.

Ви можете купити Chaser Salt Jango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися