Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Chaser Salt Kreon

(0) відгук
Артикул: 806845 Виробник: Chaser

Немає в наявності

Втомилися з вибором тієї самої ідеальної суміші для вашої POD-системи, тоді ви знайшли те, що шукали, адже Українська компанія з виробництва якісних рідин для електронного ширяння Chaser, виготовила нову сольову суміш з приголомшливим смаком, і назву у неї-Salt Kreon.

Рідина має смакові якості добірних фруктів та ягід, які найбільше віддають перевагу вейперам, це кисло-солодкий смак смородини, стиглого яблука та найніжнішого персика. Місткість нікотину в даній суміші ви зможете вибрати в залежності від ваших переваг, або 30 мг, або ж 50 мг.

Придбати її за прийнятною ціною ви завжди зможете на сайті нашого вейп-шопу Sigaretka.

Ви можете купити Chaser Salt Kreon та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися